Sanal Otobüs

Travego Otobüs Anahtarlık

Travego Otobüs Anahtarlık

Travego otobüs anahtarlık  otobüs meraklıları ve severleri hayatının her alanına otobüsleri koymayı düşünebilirler. Tam bu ziyaretçikerimize göre bir ürün Mercedes üretimli otobüs anahtarlıklar. Gerçekten de güzel görünüyorlar. Bir sosyal hesapta denk geldiğim ve üreticisiyle görüştüğüm bu anahtarlıkların yapımı ve maddesi hakkında işinize yarayaacak bilgiler edindim diyebilirim.

Öncelikle bir çizim ile bu anahtarlık serüveni başlıyor.Sonra bu klişeden tek model alınarak kalıplaştırılıyor. Belkide en çok merak ettiğiniz soru plastik mi yoksa  metal mi olabilir. Otobüs tamamen metakden yapılmış eğilme bükülme veya elinizden düştüğünde herhangi bir kırılma yaşamazsınız.Üzerinde ki siyah boyalar ise profesyonelce işlenmiş ve kolay kolay dökülmeyen ve solmayan bir yapıya kavuşturulmuştur.

Sizler için bir görselini yukarıda paylaşıyorum.Özellikle otobüs seven bir dostunuz veya arkadaşınız varsa hediye olarak sunabilirsiniz gayet memnun kalacaktır. En çok merak edilen sorulardan biriside nerede satılıyor. Maalesef bu travego anahtarlıkların satışı artık yapılmıyormuş.
Siz satın almak isterseniz bu içeriğin altında ki yorumunuz belki üretici arkadaşı ikna edebilir.

Travego anahtarlık ister süs olarak kullanın ister aracınızın anahtarını takın . Birebir benzetilmeye çalışılmış ince detaylarına kadar yapılmaya gayret gösterilmiştir. Tabi bunların bir de maket ve model otobüsleri bulunuyor. Esas kolleksiyoncular o maket otobüsleri daha çok satın almak isteyebilirler fakat onlarda biraz fiyat olarak yüksek kalıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ali haydar dedi ki:

    ben 1.20 ölçek arıyorum travego yrdımcı olun

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle