Sanal Otobüs

Otobüs Bileti


SanalOtobus.Com Nedir ?

SanalOtobus.Com online olarak internet üzerinden hizmet veren otobüs bileti satış gişedir.Üstelik üyelik yok ve herşey sizin elinizde firma ,fiyat karşılaştırın koltuğunuzu seçin biletinizi hemen alın.
SanalOtobus.Com da 100 otobüs firması ile Türkiye’nin her yerine otobüs bulabilirsiniz.Bilet rezervasyonu yapabilir veya otobüs biletinizi alabilirsiniz bunun için arama yapıp bilgilerinizi doldurmanız yeterli olacaktır.Bilgilerin doldurulması ile cep telefonunuza detaylı bilgiler gelmektedir. Sadece otobüs bileti satın aldığınız zaman cep telefonunuza sms gelmeyip otobüs bileti rezervasyonu yaptığınız zamanda cep telefonunuza sms gelir. Sms sistemimizin yanında bildirim için bir de mail sistemi kullanmaktayız.

Türkiye’de en çok kullanılan ulaşım şeklide kara yolu taşımacılığı ve dolayısıyla şehirler arası otobüs firmaları.Ülkemizde yaklaşık olarak 200 civarında resmi otobüs şirketi var. Bir yerden başka bir yere gitmek istediğinizdesizi bir çok seçenek bekliyor fakat bunun için araştırma yapmanız gerek artık vakitharcamanıza da gerek yok www.sanalotobus.com sitesinde 100 firma otobüs bileti satışı gerçekleştiriyor.Siz sadece güzergah bilgilerini giriyorsunuz tarih ve yolcu sayısını girip bilet araması yapıyorsunuz sonra ise size sadece tercih etmek kalıyor Firma Fiyat Otobüs Saat gibi bir çokkriteriniz arasından size en uygun otobüs biletini alabilirsiniz.Hem de sadece iki adımda ve 3 D secure güvencesiyle.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle