Sanal Otobüs

Otobüs Koltuk Numaraları

Otobüs Koltuk Numaraları

Değerli  ziyaretçilerimiz  yolculuk  öncesinde  en çok  merak  edilen konulardan biriside yolculuk boyunca Otobüs Koltuk Numaraları ve hangi  koltukta  oturulması ve bu koltuğun  otobüsün neresinde  olduğu. Bu neden önemli  derseniz  bazı  yolcular teker  üzerinden yolculuk yapmayı sevmezler  ,bazıları  orta kapıya yakın oturmak istemezler  bazıları   en önde oturmak  ister  diye sıralanır gider  fakat  herkesin genel olarak  istediği  seyahatin  cam kenarı  olan koltukta  olması.

İşte size  bu konuda  yardımcı olmak  amacıyla  bu  yazıyı  yazma gereği  duyduk.
Öncelikle  otobüslerden dolayı  diziliş  değişme  gösterebilir fakat  yüzde 80 ihtimalle  tüm otobüslerde  standart olarak aynıdır.Eğer biletinizi  internet üzerinden alıyorsanız zaten koltuk seçiminizi  online olarak  yapacaksınız  burada  oturmak  istediğiniz  koltuğu seçebilirsiniz tabi  ki otobüs  tamamen  boşsa.

Otobüs Koltuk Numaraları ve Şeması

Öncelikle size  2+2  koltuk düzenine sahip olan otobüsün koltuk dizilişini  paylaşalım.

2+1  koltuk  düzenine ait  otobüsün koltuk düzenide bu şekildedir. Genel olarak  tek başına yolculuk yapacak  yolcular  tercih  ediyor.

Umarız  ki bu makele ile sizlere  yardımcı olabilmişizdir. Önemli bir hatırlatma  9 ile  16  arasında ki  koltukların diğerlerine  oranla  daha güvenli olduğunu  söyleyebiliriz. Sizde  otobüs  koltuğunun yerin  benim için önemli  diyorsanız  bizimle yorum olarak  paylaşın.
Şimdiden yolculuğunuzun en iyi şekilde geçmesini  diliyoruz.

Otobüs Koltuk Numaraları 2+1 ve 2+2 şeklinde dizayn edilen otobüslerde değişkenlik göstermektedir. Siz tercih etttiğiniz otobüs firmasından hangi marka otobüs geleceğiniz ve koltuk şemanının nasıl olduğu bilgisini alarak gerekli bilgileri elde edebilirsiniz.

Sık sorulan sorulardan birisi de otobüsta kaç numara tekerlek üzerindedir. Yine en çok merak edilen soru orta kapı arkadası ve karşısı koltuk numarası hangisidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Kemal Yıldız dedi ki:

    Otobüs yolculuğunda ön sıra en iyisidir yolu seyrederek gidersin ama ayak mesafesi biraz sıkıntılı

  2. Ziya korkmaz dedi ki:

    Metro turizm koltuk sayısı diğerlerinden farklı ,54 numara var dar ve rahatsız edici

  3. Hamza cela dedi ki:

    KsakkfkakLf

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle