Sanal Otobüs

Öz Has Bingöl Turizm

Öz Has Bingöl Turizm

Bingöl merkezli otobüs seferlerini sürdüren Öz Has Bingöl Turizm’in Otobüs Bileti , seferleri ve otobüs bileti, bilet fiyatları sitemiz üzerinden sorgulayabilirsiniz. Bingöl’e giden otobüs firmaları biletlerini karşılaştırarak internet üzerinden satın alabileceğiniz bilet.sanalotobus.com bilet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Öz Has Bingöl Turizm Nasıl Bir Firma

Öz Has Bingöl Turizm yaklaşık 15 yıllık tecrübesiyle yolcularına hizmet vermeyi sürdüren bir otobüs firmasıdır. Kuruluş temellerini 2005 yılı içerisinde atmış ve aynı yıl içerisinde
tamamlamıştır. Büyük titizlik ve öz verili bir çalışma neticesinde 2005 yılının Mart ayında seferlerine başlamıştır.

Kurulduğu yıl itibariyle filosunda kendi bünyesinde 4 adet otobüs bulundurmuştur. Günümüze gelindiğinde ise sefer sayıları ile birlikte otobüs sayılarında da artışa gidilmiştir. Son olarak filo içerisinde 20 adet
otobüs bulunmaktadır. Otobüslerin markaları ise Mercedes Travego olarak tercih edilmiştir.

Öz Has Bingöl Turizm

Öz Has Bingöl Turizm Online Bilet

Öz Has Bingöl Turizm online bilet almak için bazı seçenekleriniz bulunuyor.

  • İlk olarak firmaya ait www.ozhasbingol.com.tr resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz. Online olarak gitmek istediğiniz yerleri seçerek sorgulama yapabilir ve biletinizi satın alabilirsiniz.
  • Otobüs firmasına ait bilet satışının yapıldığı diğer plartform sitemiz www.sanalotobus.com ‘dur. Sitemiz üzerinden Öz Has Bingöl Turizm otobüs firmasına ait biletleri online olarak temin edebilir veya rezervasyon yapabilirsiniz. Sitemizin size sunmuş olduğu bir diğer avantaj Bingöl’e sefer yapan diğer otobüs firmaları ile karşılaştırma imkanıdır. Bu sayede size uygun bileti kolayca alabilirsiniz. Sitemiz bilet altyapısı olarak Ticket-Tr tarafından desteklenmektedir.
  • Online haricinde fiziki olak biletlerinizi de otobüs firmasının hizmet verdiği bilet satış ofisleri, otogarda hizmet veren yazı hanelerden biletinizi temin edebilirsiniz.

Öz Has Bingöl Turizm İletişim

Öz Has Turizm bilet satış ofisleri ve şubeleri ve ile otogarda hizmet veren bilet satış ofislerine ait iletişim bilgileri.

Öz Has Bingöl Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetlerine ulaşarak bir çok soruya cevap bulabilirsiniz. Görüş, öneri, istek ve diğer konular hakkında firmaya ulaşabilirsiniz.
Otobüs firmasının yaptığı seferler hakkında bilgileri de çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca Whatsapp danışma hattı hizmet vermektedir.

Çağrı Merkezi : 444 22 12
Whatsapp İletişim: 0553 504 22 12
Adres : Şehirler arası Otobüs Terminali Bingöl
E- Mail : bilgi@ozhasbingol.com

Öz Has Bingöl İstanbul İletişim

Öz Has Bingöl İstanbul’a ait bilet satış ofisleri

İstanbul : 444 22 12
İstanbul Sultanbeyli Cep : 0533 775 32 84
İstanbul Tepeüstü Cep : 0533 372 12 47
İstanbul Esenler Cep : 0533 372 12 46

Öz Has Bingöl Gaziantep Telefon

Öz Has Bingöl Gaziantep şubeler
Gaziantep telefon numaraları :
Gaziantep : 444 22 12
Gaziantep Cep : 0533 667 06 99

  • Öz Has Bingöl Turizm’ e Türkiye’nin her yerinden 444 22 12 çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle