Sanal Otobüs

Öz Sivas Turizm Seferleri ve Otogar Telefon Numaraları

Öz Sivas Turizm Seferleri ve Otogar Telefon Numaraları

Öz Sivas Turizm Öz Sivas Turizm Otobüs Bileti , seferleri ve otobüs bileti, bilet fiyatları Sanalotobus.Com da !
Sivas’a giden otobüs firmaları biletlerini karşılaştırarak online satın alın. Sivas merkezli yolcu taşımacılı yapan Öz Sivas Turizm hakkında genel bilgileri sizlere aktaracağız.

Öz Sivas Turizm Hakkında

İlk olarak 1952 yılında eşya ve yük taşımacılığı ile taşıma sektörüne başlamıştır.Bu yolculuğa kurucusu Halil Doğan ile 1962 yılına kadar devam ettirmiştir. Bu yıl itibariyle ise yolcu taşımacılığında öne çıkan ihtiyaç nedeniyle bu sektöre ilk adımını atmıştır.
Döneminin önde gelen otobüs modelleri ile 1979 yılına kadar bireysel olarak otobüsçülüğü sürdürdü. Halil Doğan daha sonra ilk firması olacak,Sivas Güven Seyahatı kurmuştur.

Daha sonra ise kurucusu olan bu firmada hem otobüsçü hem de işletmeci olarak yoluna devam etmiştir.Sivas Güven Turizm otobüs işletmesi 1990 yılına kadar hizmetini sürdürererk gelmiş fakat 1990 tarihinden itibarenisim değişikliğine gidilmiştir.Yeni ismi Sivas Kızılırmak Seyahat olan firma yeniliklerle yoluna devam etmiştir.Bu değişiklik sadece firma adı ile kalmamış yapılan sefer sayısı artmış ve yeni merkezlere seferler düzenlenmeye başlamıştır.

Sivas Kayseri Adana Mersin Hatay Ankara ve İstanbul yollarında hizmet vermeye başlamıştır.Bu şekilde yaklaşık 20 yıllık hizmet sonrasında kuruluşunun 58.yıl dönümü ile yeni yüzü ve hizmet anlayışı ile Öz Sivas Seyahat olarak son değişikliği yapmıştır.
Yılları içerisinde değişen sadece isimler olmamış hizmet anlayışı,otobüs modeli de değişmeler göstermiştir.İnternet kullanımının artması ile Öz Sivas Turizm de online olarak bilet satışına başlamıştır. Böylelikle müşterilerine yeni bir uygulama ile büyük kolaylık sağlamıştır.


Tüm Seferleri

Sivas merkezleri olarak yaptığı tüm seferler . Adana Afyon Akmağdeni Aksaray Akseki Alanya Ankara Antalya Bolu Bozüyük. Bursa Ceyhan Çamlıbel Dörtyol Düzce Erzin Eskişehir Gaziantep Gebze Göksun
Gemlik Hanlı Harem Hatay İnegöl. İskenderun İstanbul İzmir İzmit Kahramanmaraş Kayseri Kırşehir Konta Manavgat Mersin Niğde Orhangazi Osmaniye Payas Pınarbaşı Polatlı Pozantı Sakarya. Salihli Saraykent Sarıoğlan
Sarık Seri Seydişehir. Sivrihisar Sorgun Şarkışla Tarsus Turgutlu Yalova Uşak Yeniçubuk Yerköy Yeşilhisar Yıldızeli Yozgat


Filosunda ki Otobüs

Öz Sivas Turizm otobüs filosunda da bir takım yeniliklere gitmiştir.En son teslimatlar ile birlikte toplam araç sayısı 18 adet otobüse ulaşmıştır. Bu otobüslerin hepsi daha sonradan iç dizayn yenilemesine gidilerek yenilenmiştir. Araç içerisinde kişiye özel koltuk arkası ekran ile bir çok interaktif olarak kullanılması sağlanmıştır.Ayrıca otobüs filosu içerisinde 2+1 koltuk düzenine sahip bir otobüste yer almaktadır.

Öz Sivas Turizm

Öz Sivas Turizm


 

Otobüs Bileti

Otobüs firmasına ait yapmış olduğu tüm seferlerini merkezlerini sizlere aktardık.Tüm bu seferlere ait otobüs biletini sitemiz üzerinden online olarak temin edebilirsiniz.
Üst penelde bulunan bilet arama motoru tarafından Sivas ve gitmek istediğiniz merkezi veya Sivasa gitmek istediğiniz yer olarak seçin Yolcu sayısı ve tarihi gibi bilgileri doğru bir şekilde sisteme giriniz.
Ara butonu ile birlikte otobüs biletinizi aratınız.


Neden SanalOtobus.Com

Sivas otobüs biletinizi neden buradan almalıyım.Sitemizde yaklaşık 100+ otobüs firması yer almaktadır.
Bu nedenle bir güzergah üzerinde arama yaptığınızda size farklı otobüs firmalarının sunduğu hizmet , bilet fiyatı, sefer saati ve otobüs özelliklerini karşılaştırmanıza yardımcı olur.
Bu kriterleri size sunar sizde en uygun olan otobüs firmasına ait biletinizi kolayca satın alabilirsiniz. Böylelikle hiç yorulmadan kriterlerinize en uygun otobüs seyahatinizi gerçekleştirmiş olacaksınız.


Adres ve İletişim

http://www.ozsivas.com.tr/

Merkez : Yeni Otobüs Terminali No:16 Sivas/TÜRKİYE
Merkez Telefon: (0346) 223 24 47
Otogar Telefon: (0346) 226 10 00 – 13 22

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle