Sanal Otobüs

Pamukkale Seyahat Sefer Sorgulama

Pamukkale Seyahat Sefer Sorgulama

Pamukkale Seyahat sefer sorgulama ve rezervasyon  ,Otobüs Bileti , seferleri  bilet fiyatları için  Pamukkale Turizm sitesine  girmeniz gerekmektedir. Pamukkale Turizm biletlerini karşılaştırarak online satın alın … İnernet sitesi  https://www.pamukkale.com.tr/den işlemlerinizi gerçekleştirebilirisiniz. Pamukkale Turizm sitesinden en çok sorgulama yapılan illerimiz İzmir Denizli Eskişehir  olarak karşımıza çıkıyor.

Önemli Hatırlatma:  Değerli  ziyaretçimiz  Pamukkale Turizm otobüs işletmesinin otobüs biletinizi  ve  sefer sorgulama işlemlerini  sitemiz üzerinden sizlere  sunmayı  çok isterdik  fakat maalesef  böyle bir  hizmeti  sunamıyoruz. Kullanmış olduğumuz alt yapıda Pamukkale Turizm’in olmaması  nedeniyle bu işlemi maalesef  yapamıyoruz. Fakat seyahat etmek istediğinizi   güzergah üzerinde  Pamukkale Turizm  haricinde diğer otobüs firmalarını tercih edebilirseniz  sitenin üst  panelinden arama  yapabilirsiniz.

Pakukkale Turizm!in tüm seferlerini ve bu seferlerine  ait bilet alma veya rezervasyon işlemlerini  resmi  siteden veya  aşağıda ki  çağrı merkezine ait telefondan yapabilirsiniz.

Pamukkale Seyahat Online Bilet

Türkiyenin Her Yerinden hizmet veren 0 850 333 35 35 numaralı çağrı merkezi 7/24 hizmetinizdedir.Pamukkale Turizm seferleri hakkında aklınızda takılan tüm sorular için çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

Pamukkele web sitesinden online olarak bilet alabilir.Ayrıca sefer sorgulama yapabilirsiniz.Fakat sistem online bir  işlem yapmak için bir defaya mahsus üye olmalısınız.Daha sonraki işlemlerinizde üye olmadan mevcut üyeliğinizle giriş yapabilirsiniz.

Pamukkale Turizm otobüs işletmesi ile yapacağınız güzergah üzerinde diğer otobüs firmalarına göz atmak isterseniz www.sanalotobus.com sitemizi kullanabilirsiniz.Sistem üzerinde yer alan otobüs firmalarını karşılaştırarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Sebahattin Erdem dedi ki:

  Pamukkale otobüs firması için kullanmış olduğum puan kartımın bir işe yaramadığını bu akşam hiç yakışmayan bir davranış üzülerek öğrendim.Ankara otobüs terminalinde karşılaştığım durum karşısında ,medini uygar olmayan davranışlar karşısında yüzlerce kişi karşısında haklılığım kabül elildiği halde bilet satıcıları dahi kabül ediyor ,ancak;pamukkale puan kartı cıkartıp indirim için puan dolduğunda bir sefer üçretsiz seyhat edeceksiniz deyip aldığımız kart ,gizlilik hakkı pamukkale firmasına ait olup kendileri istediği an ,bir otobüsde bir kişinin puan kullanarak seyhat etme hakkı olduğunu hiç kimse bilmiyorda ! söylemiyorlarda. Bir saat boyunca dör ayrı müşteri temsilcisiyle konuşmamız çözüm üretmek şöyle dursun? zaman geçirmeye çalışıyorlar. Anladım ki koskoca firma soumsuzca insanları uyarmadan temiz duygu düşünceleriyle insan kandırıyorlar . Bende bu sormsuz davdanışı herkese ve her yerde anlatıcam . 56 para puan la kandılmışız ! çok üzülerek ifade ediyorum.

 2. Sebahattin Erdem dedi ki:

  hayel kırıklığı

 3. Zamira dedi ki:

  Merhaba

 4. Buket dedi ki:

  444 35 35 cevap vermiyor. Sanal sefer sorgulama çalışmıyor… Neden bunlar var anlayamadım.

 5. muhammet çetintürk.0532 346 49 29 dedi ki:

  ben antalya kumlucadan muhammet çetintürk.19.10.2018 cuma günü kızım ve iki arkadaşı saat 14.30 a kütahyadan antalyaya bilet aldılar.saat 14.10 civarında peron önünde beklemeye başladılar.14.30 otobüsü gelmeyince yetkililere sordular ve yetkililer 10 dakika bekledik gelmediniz diyerek iftira attılar.meğer şöför erkenden çekip gitmiş.yani görevliler yalan atmışlar.0850 444 35 35 i aradım.onlarda ses gelmiyor deyip kapatıyorlar.yani tam bir komedi.pamukkale tur a hiç yakıştıramadım.yıllardır kızlarımı bu şirketle gönderiyorum.bizden özür dileyip masrafımızı iade etmezlerse bir daha kesinlikle bu firmayı kullanmam ve tavsiye etmem.ve her yerde bunu yazıp şikayete devam edeceğim.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle