Sanal Otobüs

Pamukkale Turizm Çağrı Merkezi Numarası

Pamukkale Turizm Çağrı Merkezi Numarası

Pamukkale Turizm Türkiye’nin her yerine hizmet verenbir seyahat firmasıdır. Pamukkale Turizm Çağrı Merkezi Telefon numarası aşağıda paylaşılmıştır.Pamukkale çağrı merkezi çalışanları tarafından tüm sorularına cevap alabilirisiniz.

Pamukkale Turizm otobüs işletmesi İzmir merkezli kurulmasıyla yolcu taşımacılığına başlamıştır.İlk kurulduğu hedefi kaliteli ve sürekli genişleme odaklı anlayışı hala günümüzde de sürüyor.Başta İstanbul olmak üzere Ankara İzmir Antalya Bursa gibi büyük şehirlerin belirli bir yolcu yükünü çekiyor.Tüm sefer düzenlediği şehirlerde ki seferleri karşılıklı olarak gerçekleştiriyor.
Otobüs filosunde ki genişlik ise göz kamaştırıyor.Eski dönemde lükt otobüslerine Teknobüs adını veren Pamukkale Turizm şimdi ise tüm otobüsleri bu özelliği sahip ve gayet konforlu bir şekilde dizayn edilmiştir.

PAMUKKALE TURİZM

Türkiye’nin her yerinden çağrı merkezi telefon numarası :
0 850 333 35 35

Pamukkale Turizm Adresi : PAMUKKALE Turizm Taşımacılık Tic. ve Ltd.Şti.
İsmet Kaptan Mahallesi Gazi Bulvarı No:95
Münir Birsel Plaza K:2 D:4 Çankaya / İZMİR

Çağrı Merkezi aracılığıyla bazı işlemler yapabilirsiniz.
Sefer hakkında bilgi alabilir veya online otobüs bileti konusunda destek alabilirsiniz.Otobüs biletini rezerv edebilir veya iptal edebilirsiniz.
Pamukkale Çağrı merkezini elaman alımı veya host hostes muavin alımı için aramanıza gerek yoktur.Resmi internet sitesinde CV göndererek başvurunuzu yapabilirsiniz.Çağrı merkezinden iş  başvuruları kabul edilmiyor.

 

Pamukkale Turizm Pamukkart  Hakkında:

850.000 aktif kullanıcıya ulaşan Pamukkart, tüm yolculuklarda bilet bedelinin %8’ ini puan olarak biriktirerek ücretsiz seyahat etmenizi ve yıl içerisinde yapılan kampanyalardan avantajlı olarak yararlanmanızı sağlar.

Ayrıcalıklı ve avantajlı yolculuklar için web sitemizden online başvuru formunu doldurarak veya size en yakın Pamukkale Turizm iletişim noktasına gelerek hemen bir Pamukkart sahibi olabilirsiniz.Pamukkale Turizm Çağrı Merkezi arayarak detaylı bilgileri direkt olarak firmadan alabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ömerkurt dedi ki:

    syn pamukkale otobus şöföruyum iş arıyorum şu an sertıfıkam var 10 senedır calşmaktayım saygılar 5313821496

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle