Sanal Otobüs

Pamukkale Turizm Harem Seferleri

Pamukkale Turizm Harem Seferleri

Otobüs  sektörünün köklü otobüs firmalarından Pamukkale  Turizm 7 Nisan’dan itibaren  Harem kalkış  merkezi  olmak  üzere
Çanakkale Bursa Balıkesir  Ankara  Zonguldak  ve  İzmir’e  seferlerini  yapacak.

Tüm şehirler arası  otobüs  firmalarının Yavuz  Sultan  Selim  köprüsünü kullanma  zorunluluğu nedeniyle Alibeyköy ve Dudullu  merkezlerine ulaşım sürelerini  artırdı.
Bu nedenle  geçtiğimiz  günlerde  Pamukkale Alibeyköy ve Dudullu  hareket merkezlerini  pas  geçiyordur.
Sadece  Esenler otogar ve  Kurtköy  merkezlerinden seferlerine  başlıyordu.Böylece  Çamlıca gişelerinde  trafikte  zaman  kaybı  yaşanmıyordur.

Harem otogarı konumu itibari ile Anadolu yakasının kalbinde bulunmaktadır. Anadolu yakasının özellikle sahil şeridi başta olmak üzere iç kısımlarda yer alan birçok semte daha kısa mesafe ve zaman tasarrufu ile ulaşma imkânı sunmaktadır. Konumu itibari ile İstanbul raylı sistemler ağına kolay erişim sağlaması, deniz yolu seçeneklerine yakınlığı, Avrasya Tüneli’nin hemen çıkışında olması nedeni ile Avrupa yakasına geçiş yapacak yolcuların da Alibeyköy ve Dudullu gibi hareket merkezlerini kullanan seferlerin yaşadığı rötar ve trafik çilesine takılmadan hızlı ve alternatif şehir içi transferlerine olanak tanımaktadır.

Pamukkale Turizm Harem

Harem otogarından kalkış ve varışlı seferleri ile özellikle Avrupa yakasında 4.Levent, Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Taksim, Eyüp, Kabataş, Taksim, Karaköy, Eminönü, Fatih, Şehremini, Fatih, Aksaray, Sirkeci, Yenikapı başta olmak üzere ve Anadolu yakasında Beykoz, Kavacık, Ümraniye, Üsküdar, Göztepe, Kadıköy, Ataşehir gibi semtlere yakınlaştı.
Ayrıca  Yolcular Harem otogarından Kadıköy’e servis hizmetimizden faydalanarak ulaşabileceklerdir. Harem otogarının Ayrılıkçeşmesi bağlantılı Kadıköy – Kartal metro hattına ulaşım kolaylığı; Kadıköy istikametinde ve Acıbadem, Ünalan Göztepe, Yenisahra, Kozyatağı, Bostancı, Küçükyalı istikametinde hızlı erişimi sağlamaktadır.

Pamukkale Turizm otobüs  işletmesi  ile ilgili  sitemiz üzerinden bir çokl makelemiz  bulunuyor bunlardan bazılarını ve en çok okunma oranını  yakalayanları sizlerle paylaşmak  istiyoruz.

Pamukkale Turizm Bilet

Pamukkale Turizm

Pamukkale Zonguldak Telefon

Pamukkale Turizm Yanmaz Bilet

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle