Sanal Otobüs

Pamukkale Turizm Jumbo Otobüsleri

Pamukkale Turizm Jumbo Otobüsleri

Pamukkale Turizm yeni dizayn ettiği otobüslerine Jumbo adını verdi. Jumbo kelime anlamı olarak normalden büyük , iri vb anlamlara gelmektedir. Pamukkale Turizm Jumbo otobüslerinin özellikleri nelerdir.

  • Koltuk mesafesi : Şehirler arası otobüslerde koltuk arası mesafeler bazen dar olabiliyor. Bu durum konforlu bir yolculuk yapılmasına engel teşkil ediyor. Pamukkale Turizm buı otobüslerinde iki koltuk arası mesafeyi 75 cm olarak belirlemiştir.
    Bu sayede koltuklarınızı dilediğiniz kadar geri yatırabilirsiniz. Ayrıca ayak koyma ve baldır dayama aparatı ile yolculuk boyunca dinlenebilir ve rahat bir yolculuk yaşayabilirsiniz.
  • Yeni güzergah : Jumbo otobüsleri İstanbul ve İzmir seferlerinde yeni İstanbul- İzmir otobanını kullanıyor. Böylece daha hızlı bir varış hedeflenerek size zamandan kazandırıyor.
  • Güvenli bardak : Sıcak içecek ikramlar otobüs sarsıntılarında tehlikeli olabiliyor. Bunu tatsız durumları önlemek amacıyla kapaklı bardaklar tercih edilmiştir.
  • Bebek koltuğu : 0 – 3 yaş arasın bebek yolculular için özel olarak bebek koltuğu talep edebilirsiniz. Böylece daha güvenli ve konforlu bir seyahat ortamı sağlanabilir.
  • Evcil hayvan : Evcil hayvanlarınızı otobüs ile taşımak gerçekten sorun olabiliyor. Bu otobüslerde evcil hayvanlarınızı bagaj içinde bulunan özel bir bölümde seyahat imkanı bulunuyor.

Diğer Özellikler :

Güncel filmleri sinamada ki gibi izleyebilirsiniz. Ayrıca patlamış mısır ve içecek ikramıyla.
Yolculara hijyenik yastık.
Kadın yolcular için hijyenik ped.
Takım elbiseler için özel bölme ve askı.
Kişiye özel kulaklık.
Günlük gazeteler ve güncel dergiler.
Telefon sarjlar.

Pamukkale Turizm Jumbo Seferleri

Jumbo otobüsleri ile seyahat edebileceğiniz merkezler ise şu şekildedir;

Esenler- İzmir
Dudullu – İzmir
İzmir – Çorlu
Esenler – Bursa
Bursa – İzmir
Esenler – Ankara
Bursa – Çorlu

Bu seferler karşılıklı olarak yapılmaktadır. Daha detaylı bilgiler için Pamukkale Turizm çağrı merkezini ve resmi sitesi olan www.pamukkale.com.tr adreslerine ulaşabilirsiniz.
Ayrıca bilet satış ofislerinden de bilgi sahibi olabilirsiniz. Pamukkale Turizmin Jumbo otobüsleri ile yolculuklarınızın nasıl geçtiği hakkında ki görüşlerinizi yorum olarak bize yazınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle