Sanal Otobüs

Patnos İtimat Turizm Online Bilet ve İletişim Numaraları

Patnos İtimat Turizm Online Bilet ve İletişim Numaraları

Patnos İtimat  Turizm iletişim telefon numaralarıyla Otobüs Bileti , seferleri ve otobüs bileti, bilet fiyatları SanalOtobus.Com da !
Ağrı‘ya giden otobüs firmaları biletlerini karşılaştırarak online satın alın …Denizli , Konya ,Bodrum,Kayseri , İstanbul ,Ankara Aşti telefon numaraları .Sitemiz üzerinden online otobüs bileti almak çok kolay.

Patnos İtimat Turizm

Patnos İtimat Turizm
Patnos İtimat Turizm

Firma Hakkında:Patnos İtimat Ağrı otobüs firmasıdır.Hergün karşılıklı olarak İstanbul,Ankara Seferi vardır.Patnos İtimat bazı merkezler telefon numaraları

Güvenli Otobüs Bileti Sitesi : www.sanalotobus.com

https://www.sanalotobus.com  sitesi  internet üzerinden  online olarak otobüs bileti   satışının yapıldığı  bir bilet sitesi olma  özelliği taşımaktadır.Kurulum amacı seyahat  yapmak  isteyenlerin  zaman  kazanmasını  sağlamak aynı  zamanda  en uygun  bileti  sunara  para  kazanmasını  sağlamak.

Patnos İtimat Turizm Ekşi

Patnos İtimat Turizm nasıl sorusu en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Bu konuda sosyal iletişm plartformu olan Ekşisözlük sitesinden paylaşımlar yapılıyor. Patnos İtimat Ekşi Sözlük Yorumları İçin Kaynak sitesine gidebilirsiniz. Patnos İtimat Turizm hakkında ki yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.


Patnos İtimat Turizm Online Bilet

Nasıl  işlemekte  olduğunu  şöyle  özetleyelim.Ankara  dan  Kayseri’ye seyahat  etmeyi planlıyorsunuz . Siteye  giriş  yaptıktan sonra bulunduğunuz  il Ankara gideceğiz  il Kayseri  olarak  sisteme bilgileri giriyorsunuz .Tarih ve  yolcu  sayısının  bilgileri  de giriliyor ve bilet arama  motoruna ara  komutunu veriyorsunuz.

Böylece  karşınızda o  güzergahta seferleri olan otobüs firmaları  listeleniyor . Buradan firma  , fiyat  ,saat   otobüs özellikleri  gibi çeşitli  kriterlerinizi  karşılaştırarak koltuk numaranızı  seçiyorsunuz.  Bu işlem ile  birlikte  ödeme  bilgileri  ve yolculara  ait  isim soy isim gibi  bilgiler ile  birlikte  sisteme  giriyorsunuz. 3 De  secure  güvenlik sisteminin  kullanıldığı sitede  bankanızdan cep telefon numaranıza  şifreyi girdikten sonra  başarılı olan  işlemler için sonuç  sayfasına otomatik olarak yönlendiriliyorsunuz.Tabi  sefer bilgileriniz  mail  adresiniz  ve cep telefonunuza  çoktan  gelmiş  oluyor.

Artık otobüs biletinizi  satın almış bulunmaktasınız otobüs hareket  saatinden öncegittiğiniz  taktirde  biletinizi  gişeden yazdırabiliriniz.


Patnos İtimat Seferleri

Patnos İtimat Turizm  Patnos merkezli  gibi  görünsede  Ağrı merkezli bir otobüs  firması  diyebiliriz.
Hergün Ağrı’dan  kaldırdığı otobüsleri ile Batı ya doğru seferleri  vardır.İstanbul başta  olmak üzere  en çok sefer yaptığı  iller  Ankara Kayseri  Yozgat Tokat. Yaptığı  tüm seferlerin  biletlerini  sitemiz üzerinden online olarak  satın  alabilirsiniz.

Türkiye’de  kara  yolu  ulaşımı  oldukça gelimiştir.Otobüs  sektörü  ise  sürekli  kendini  yenilemektedir.Otobüs  firmalarının  bünyesinde  yer  alan otobüsler  gerçekten ileri  teknoloji ile  donatılmıştır.Bunlardan bazılarını  aktaracak  olursak kişiye  özel  koltuk  arkası  televizyon ,  ücretsiz    kablosuz  wifi  ileinternet keyfi ,  her  koltukta emniyet  kemeri  ile  güvenli  yolculuk  ve  geniş  rahat  koltuklar  gibibir.  Çok  fark yaratacak detay  yer  almaktadır.Tüm  bu  özelliklerin  yer aldığı  otobüs  şirketlerin  otobüs bileti  https://www.sanalotobus.com   dan  hiç  bir  üyelik  gerektirmeden  kolayca  ve  güvenli  bir  şekilde  satın  alabilirsiniz.

Sanalotobus.com   diğer sitelerden ayıran  başka bir  farklılık ile  sistem  içerisinden  yer almayan otobüs firmalarına da  ulaşmanız  mümkün.Şöyle ki iletişim bilgileri  adres  bilgileri  otobüs özellikleri  ve  kısa  bir  şirket  tanımı  ile  ziyaretçilerine  yol  göstermek  hedefinde  olmuştur.Bilet  alabileceğini  firmalar ise  bilet  arama  kısmını  kullanarak  görüntüleyebilirsiniz.

Online otobüs bileti satışının  yapıldığı sanaltobus.com  da  gitmek  istediğiniz  güzergahı  belirleyin . Tarih ve yolcu  sayısı ile  arama  yapın bu aşamada siz firma  fiyat saat  gibi  kriterleri  karşılaştırarak en uygun bileti alın. Kredi  kartınızla   3 D secure  güvencesi  ile  biletinizi  otogara gitmeden satın alabilirsiniz.

Patnos, Ağrı ilinin bir ilçesidir. Ağrı il merkezine uzaklığı 82 km dir. Ağrı-Van, Ağrı-Muş, Ağrı-Bitlis yollarının kavşağında kurulmuş olması hızlı gelişmesine neden olmuştur. Nüfus yoğunluğu açısından Ağrı’nın en büyük ilçesidir.


Patnos İtimat Turizm İletişim

Ağrı (Merkez) 472215 15 09 
Ağrı (Merkez)Taşlıçay472551 21 49 
Diyadin 472511 31 24 
Doğubeyazıt 472212 42 55 
Eleşkirt 472711 27 63 
Hamur 472451 26 66 
PatnosMerkez472616 47 44 
PatnosŞube472616 17 00 
Tutak 472711 34 42

Patnos İtimat İstanbul

Esenler 212658 03 65 – 658 12 04
HaremOtogar216553 96 48

Patnos İtimat Ankara

Ankara (Merkez) 312224 16 04

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. güner dedi ki:

    slm ben güner host veya muavın olmak istiyorum D:numaram 05358478404 saygılar

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle