Sanal Otobüs

Pozantı Gaziantep Otobüs Bileti

Pozantı Gaziantep Otobüs Bileti

Pozantı Gaziantep otobüs bileti  seferleri ve bilet fiyatları  hakkında  ki  bu  yazımızla tekrar  sizlerin karşısındayız. Türkiye’de  hizmet veren yaklaşık  300’e yakın resmi  olarak  yolcu taşımacılığı yapan otobüs  şirketi var. Bu  şirketlerin bir çoğu şehirler arası otobüs firmalarının oluşturduğu bir  topluluktur. Sitemiz  www.sanalotobus.com  ise bu firmalardan 100+  seyahat işletmesinin otobüs biletlerinin  tek çatı  altında toplandığı ve  satışının yapıldığı bir  web sitesidir. Yani  kısaca  otobüs bileti  satış  şitesi diyebiliriz.Bu  makelemizde ise  sizlere  Pozantı ile Gaziantep arasında sefer düzenleyen firmaların biletleri  seferleri ve saatleri hakkında bilgiler  sunmak.

Öncelikle Pozantı ile Gaziantep arasında sefer yapan otobüs şirketi Metro Turizm seyahat firmasıdır.
Hergün düzenli olarak  seferi gerçekleştirmek üzere yola çıkıyor. İlk sefer kalkış saati  ise  Pozantı‘dan gece 2,30 dur.
Toplam  yolculuk  süresi ise  tahmini  6 saat olarak hesaplanmıştır. Bilet fiyatı ise  12.Aralık.2017 tarihinde 25 Türk Lirasından satışa sunulmuştur.


Neden SanalOtobüs’ten Bilet Almalıyım

Yukarıda ki paragrafta  bir takım bilgiler vermeye çalıştık ve bu bilgiler ışığında 100  ve üzerinde ki  hizmet  veren otobüs firmasının bileti sanalotobus.com sitesinden satılıyor demiştik. Bu size  neyi kolaylaştırır öncelikle  sizin yorulmanıza mani bir durum hangi  güzergah üzerinde sefer yapan otobüs firmalarını  kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Örnek verecek olursak  bir güzergahta  arama yaptınız ve 5 otobüs firmasının  o hat üzerinde seferi olduğunu gördünüz. Bu gibi  durumlarda size  firma , fiyat , saat , otobüs özellikleri  ve kişisel kriterlerinizi karşılaştırarak otobüs biletinizi alma imkanını sunuyoruz. Böylece hem yorulmuyor hemde dilediğiniz bileti alabiliyorsunuz. Ayrıca tüm otobüs firmalarının sistemde olmadığını söylemiştik bu gibi  durumlarda size otobüs firması hakkında bilgiler veriyor ve  iletişim  numarasını  paylaşarak en azından böyle bir yardımcı olma yoluna giriyoruz.


Metro Turizm

Pozantı ile Gaziantep arasında tek otobüs seferi olan firma Metro Turizm diye daha önce belirtmiştik fakat  bu otobüs firmasını  kısaca sizlere tanıtmak istiyoruz. Öncelikle Türkiye’de en geniş sefer ağına sahip olduğunu söylemeliyiz. Bunun yanı sıra en geniş filoyada sahip olma özelliği bulunuyor. Eskiden özel olan otobüsler de koltuk arkası tv hizmeti veriliyor günümüzde ve Metro Turizm de ise bu durum standart bir  hal  alıyor. Class adını verdikleri otobüslerinde bu  hizmet  sunuluyor Pozantı ile Gaziantep arasında ki seferi yapan otobüs bir Class otobüsüdür.Bir çok merkeze seferi bulunuyor özellikle  ilçe merkezlerinden yaptığı seferlerde bir hayli fazla.Metro Turizm’e doğrudan ulaşabileceğiniz bir  iletişim numarası 0850 222 34 55’tir. 7/24 saat hizmet veren bu telefon çağrı merkezi ile  tüm sorunlarınıza ve sorularınıza çözüm üretilmek üzere gayret gösteriliyor.

Pozantı:Bilginiz kesinlikle vardır. Adana’ya bağlı bir ilçe olan Pozantı hakkında sitemizde bir  gezilecek yerler makalesi yayınladık özellikle yaylaları ile ünlü bu ilçemiz için yazdığımız Pozantı Gezilecek Yerler‘i okumazınız tavsiye ediyoruz.
Tüm yolculuklarınızın en iyi şekilde geçmesi en büyük arzumuzdur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle