Sanal Otobüs

Rh Turizm Kayseri Telefon Numarası

Rh Turizm Kayseri Telefon Numarası

Rh Turizm Kayseri  otobüs bileti, otobüs seferleri, bilet fiyatları ve telefon numaraları Sanalotobus.Com’da!
Rh Turizm Kayseri otobüs biletinizi en uygun fiyata satın alın!

Geçtiğimiz  ay  içerisinde  kurulumunu  tamamlayarak  son otobüs  teslimatları  ile birlikte  seferlerine  çok  büyük  beklentiler  ile  başlayan RH Turizm otobüs işletmesi,  Kayseri  merkezli  otobüs seferlerini  gerçekleştiren  otobüs  işletmesidir.Son olarak  10 Adet  yeni  tourliner  otobüsü  filosuna  katarak  güçlendirdi.

Rh Turizm Kayseri İletişm

Rh  Turizm  Merkezine ait  iletişim  ve  telefon numaraları  aşağıda  yer almaktadır.
RH Turizm Otobüs işletmeleri Mak. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Adres
Yıldızevler Mah. 3684. Cad. Kınaş İnş. D Blok 5/A Kocasinan/KAYSERİ/TÜRKİYE

Çağrı Merkezi
(0850) 888 38 RH (74)

info@rhturizm.com.tr

Kayseri  ilçelerine  bir göz atacak olursak  : Akkışla, Bünyan, Develi, Felahiye, Hacılar, İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Özvatan, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Talas, Tomarza,Yahyalı ve Yeşilhisar

2015 İstatistiklerine göre 1.322.376 kişilik bir nüfusu olan kayseri, geçen yıla gönder oldukça iyi bir düzeyde artış göstermiştir. Şehrin merkezinde bulunan surlar ve burçlar da bu döneme ait kalıntılardır. Kayseri, uzun tarihinde üzerinden sayısız medeniyetlerin gelip geçtiği bir yerleşim merkezidir. Selçuklularla birlikte kelimenin tam anlamıyla ilim, ibadet ve ticaret kimliğine kavuşan Kayseri, Dini mimarinin en estetik ve en yoğun görüldüğü bir Müslüman şehridir.

Kayseri’ye bir gün  yolunuz  düşerse Kopuzbaşı şelalesini  görmenizi  isteriz eğer sadece merkeze yakın  bir yeri  ziyaret edecek  kadar  vaktiniz varsa  Erciyes  Dağını  ziyaret  edebilirsiniz.Ayrıca   Ali Baba  dağının  karşısında  ki  yeni  yapılan mesire  yerinide ziyaret ederken  Ali Baba dağında  yapılan Paraşüt  sporunu yapanlari  izleyebilirsiniz.

Ziyaretçilerini yazın sıcağında buz gibi çağlayan sularının serinliği ile karşılayan şelaleler, görenleri büyüleyecek güzelliktedir. Yörede 5 tanesi büyük, iki tanesi küçük olmak üzere yükseklikleri 30 ile 76 m arasında değişen 7 şelale vardır. Tepe adlı blok kayadan çıkan şelalelerin beşi tepenin doğusunda, ikisi güneyinde yer alır.

Size bu yazımızda  RH Turizm  Kayseri  telefon numarasını ve adres  bilgisini  iletmeye çalıştık.Önemli bir hatırlatma  da  yapmak  istiyoruz.RH Turizm  otobüs  firmasının  yaptığı tüm otobüs seferlerinin biletlerini  sitemiz www.sanalotobus.com  üzerinden online olarak  satın alabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle