Sanal Otobüs

RH Turizm Otobüs Bileti

RH Turizm Otobüs Bileti

Rahmi  Hamurcu  tarafından  Kayseri  merkezli  kurulan  otobüs  firmasıdır. RH Turizm Otobüs Bileti  sitemiz üzeriden online olarak satın alabilirsiniz. Geçtiğimiz  günlerde  kurulan  ve ilk  otobüs  teslimatlarını  törenle  alan  firma  seferlerine  büyük  bir  heyecanla  başladı.Otobüs  firmasının  adı  Rahmi  Hamurcu’nun  isim  ve soyisminin  ilk  harflerinden geldiğiniz  görmekteyiz.Geçen hafta  içerisine  10 Adetlik bir  teslimat  ile  tüm dikkatleri üzerine  çekmeyi  başardı  diyebiliriz.

Kayseri merkezini belirlediğimizde yapmış olduğu otobüs seferleri ise şöyledir.
Ankara İstanbul Bursa Eskişehir Gebze İnegöl Kırıkkale Kırşehir Sakarya ve İzmit illerine karşılıklı olarak sefer düzenlediğini görmekteyiz.

Merkez Adresi  ise :

RH Turizm Otobüs işletmeleri Mak. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Adres
Yıldızevler Mah. 3684. Cad. Kınaş İnş. D Blok 5/A Kocasinan/KAYSERİ/TÜRKİYE
Çağrı Merkezi
(0850) 888 38 RH (74)
E-Poosta
info@rhturizm.com.tr
Kayseri’ye  gitmek  istediğiniz de  Rh Turizm de seçenekleriniz  arasında  olabilir.Gerek  otobüs  içinde ki  personel  hizmeti  gerek  araçların  konfor ve rahat  olması  ile  tercih sebebi  olabilir.Kayseri  şehirler arasında ki  bilet satış  ofislerinden  bilet temiz  edebilirsiniz.Ayrıca  sitemiz üzerinden  Kayseri  otobüs  bileti  alabilirsiniz.

RH  Turizm  araç  listesinin  tam  hali  aşağıda  listelenmiştir.

Aşağıda  RH turizm otobüs  teslimat  töreninden bir kareye  sizlerle  paylaşıyoruz.Öncelikle firmanın  hayırlı olmasını  dileriz.Rh  Turizm  hakkında ki  yorumlarınızı  bizimle paylaşın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Emre dedi ki:

    Dün memleketten istanbula gelirken rahmi hamurcu rh Truzim ile geldim konfor felan iyi ama müşteri memnuniyeti sıfır bi su istiyoruz 10 dakika sonra geliyor yada hiç gelmiyor

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle