Sanal Otobüs

Rize Akçay Otobüs Seferi

Rize Akçay Otobüs Seferi

Rize ile Akçay arasında ki otobüs seferlerinizi  biletleri  sitemiz üzerinden  kolayca satın alabilirsiniz. Online otobüs bileti  satın almak istediğiniz otobüs seferleri  ve firmaları  sitemiz www.sanalotobus.com ‘da.

Rize  Akçay otobüs seferini gerçekleştiren otobüs firması  Ali Osman Ulusoy Turizm‘dir. Tecrübeli yönetim  kadrosu ve güçlü  otobüs filıso ile  deneyimli  personeli sizlere kaliteli  hizmeti  hedeflemiştir. Bu kaliteyi  Rize Akçay arasında  ki sefer de  yakından hissedeceksiniz.

Akçay  Balıkesire  bağlı olan bir  ilçemizdir. Ali Osman Ulusoy  Turizm‘in  bu ilçeden  doğrudan Rize seferleri  yapması  önemli bir  olaydır. Sistemimiz  üzerinden de tek  sefer yapan firma  konumunda bulunmaktadır. Otobüsleri  hakkında  bilgileri sizlerle  paylaşalım. Öncelikle 2+2 ve 2+1  koltuk düzenine sahip  otobüsler  filoda yer almaktadır. Fakat  bu  sefere genel olarak 2+2 otobüsler gerçekleştirmektedir.Bu rağmen geniş  ve rahat  koltuklar ile  seyahat  imkanı sizleri  bekliyor. Bunun yanında  kişiye özel  interaktif yayın  yapan tvler  yer almaktadır.Böylece  seyahat  süresi boyunca canlı tv kanalları , film  izleyebilir  ayrıca  farklı tarzlarda ki  müzikleri  dinleyebilirsiniz.ali osman ulusoy

Rize Akçay  Seferi :

Bu sefer günde bir kere  ve karşılıklık olarak yapılmaktadır. 22 saate  yakın  süren bir yolculk süresi  mevcuttur. Otobüsün  kalkış saati  13:00 olarak  belirlenmiştir. Bu Rize kalkış saatidir.
Rizeden önce ise Hopa merkezinden hareket etmektedir.Bu otobüs aynı zamanda ara  duraklarda ve şehir terminallerinden durmaktadır.
Bilet fiyatı ücreti ise 170 tl olarak  belirleniştir.

Ulusoy Turizm otobüs firmasıda bu güzergah üzerinde sefer yapan diğer otobüs firmasıdır.Tercihinizi belirlediğiniz kriterler doğrultusunda yaparak otobüs biletinizi online olarak sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Rize ile Akçay arasında otobüs seferlerinizi yorumlayın, bu güzergah üzerinde seyahat edecek yolculara rehber olun,yorumlarınızı bekliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle