Sanal Otobüs

Sakarya İzmir Otobüs Bileti

Sakarya İzmir Otobüs Bileti

Sakarya  İzmir Otobüs Bileti firmaları seferleri ve daha  fazlası  için  doğru adres  yeni nesil otobüs bileti
www.sanalotobus.com da

Metro Turizm  ile   Sakarya ile İzmir arasında  otobüs biletinizi  satın alabilirsiniz.Metro Turizm
Türkiye’nin ulaşım sektöründe lider şirketi, ciro büyüklüğü ve taşınan yolcu sayısı açısından en büyük kara yolu taşıma şirketi konumunda olan Metro Turizm’in filosunda 673 kendi öz malı olmak üzere toplamda 1463 otobüs bulunmaktadır.

Genç araç filosunu sahip olup, yaş ortalaması 3’tür.Bağlı bulunduğu Metro Holding’in güçlü sermayesi ve etkin organizasyon yapısının yanı sıra Metro Turizm, Türkiye’nin dört bir yanına yayılan 77 ilde toplam 1.000 adet aktif acentesiyle yurt içi ve yurt dışı bilet satış ağıyla rakipleri karşısında önemli bir üstünlüğe sahiptir. Günde ortalama 1400 sefer gerçekleştirip, yılda ortalama 19.000.000 yolcu taşımaktadır. 307 adet şehir içi servis aracı ile yolcuları şehir içi ulaşımlarını sağlamaktadır.

2013’de 21 milyon düzeyinde olan Şirket’in toplam yolcu sayısı, 2014’te 23 milyonun üzerine ulaşmıştır. Havayolu, denizyolu ve demiryolu yolcu taşımacılığında cazip alternatiflerin oluştuğu bir dönemde Metro Turizm’in yolcu ve sefer sayısını artırmaya devam etmesi, Şirket’in sektördeki güçlü konumunu gözler önüne sermektedir. Hizmet kalitesinden ödün vermemeyi ilke edinen Metro Turizm’in, 2015’te ulaşmayı planladığı yolcu taşıma hedefi ise 26 milyondur.

Sakarya İzmir Sehahat Bilgileri :
Metro Turizm ile yapacağınız  sefer saati 23:00’tür.7 Saat  15 dakika  sürmektedir.
Bilet Fiyatı  54 tl olarak  hesaplanmıştır.

Adapazarı Akyazı Arifiye Erenler Hendek Karapürçek Karasu Kaynarca Sapanca Serdivan Söğütlü ve Tarakli Sakaryanın ilçelerinden de  İzmir otobüs seferleri gerçekleştirilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle