Sanal Otobüs

Şarkışla Kayseri Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Şarkışla Kayseri Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Şivas’ın ilçelerinden birisi olan Şarkışla’dan Kayseri’ye sefer düzenleye otobüs firmaları hangileridir. Bu firmalara ait otobüs biletlerinin fiyatları ne kadar. Genel olarak Şarkışla Kayseri otobüs seferleri hakkında tüm bilgileri bu içeriğimizde sizlere aktarmaktayız.
Şarkışla Kayseri otobüs kalkış saatleri güncel bilgiler.

Şarkışla Kayseri Otobüs Bileti

Otobüs bileti almak isterseniz sitemiz üzerinden online olarak biletinizi satın alabilirsiniz. Ayrıca diğer otobüs bileti satın alma kanalları Şarkışla otobüs yazıhaneleri, sefer düzenleyen otobüs firmaları internet siteleri ve çağrı merkezleridir.
Şarkışla Kayseri arasında sefer düzenleyen otobüs firmalarının otobüs bileti ücretleri 30 lira olarak belirlenmiştir. Otobüs biletinizi güvenli bir şekilde sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

Şarkışla Kayseri Otobüs Seferleri

Bu iki merkez arasında sefer düzenleye toplam 4 otobüs firması bulunuyor. Bunlardan ikisi Sivas Otobüs Firmalarındandır.
Turay Otobüs İşletmesi
Sivas Hedef Turizm
Öz Sivas Turizm
Tokat Yıldızı Turizm

Şarkışla’dan Kayseri’ye gün içerisinde 22 otobüs seferi yapılmaktadır. İlk sefer gece yarısından sonra 1:45 ‘te Tokat Yıldızı firması tarafından yapılmaktadır. Son sefer ise 22:00 ‘da Öz Sivas Turizm gerçekleştirmektedir.
Şarkışla Kayseri Kaç Saat Sürmektedir ,Otobüs ile bu süre ortalama olarak 2:30 ile 3 saat arasında sürmektedir. kayseri şarkışla güzergah Şarkışla Gemerek üzerinden Kayseri’ye sefer yapılmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle