Sanal Otobüs

Sivas Hatay Otobüs Seferleri ve Bilet Fiyatları

Sivas Hatay Otobüs Seferleri ve Bilet Fiyatları

Sivas ile Hatay arasında seferler düzenleyen otobüs firmalarına ait bilgiler. Sivas şehirler arası otobüs terminalinden kalkış yapan toplam 5 otobüs işletmesi ile Hatay otogarına seyahat etmeniz mümkündür. Sivas Hatay otobüs seferleri hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi yorum olarak bizimle paylaşabilirsiniz.
Düzenli olarak yapılan seferlerde Sivas’a ait otobüs firması Öz Sivas Turizm’dir. Öz Sivas Turizm ile ilgili makalemizde bu otobüs işletmesi hakkında detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Sivas Hatay Otobüs Seferleri

Sivas ile Hatay arasında yapılan sefer sayısı 5’tir. Bu güzergah üzerinde hizmet veren firmaların günlük yaptıkları sefer sayısı ise birdir.

Sefer düzenleyen firmalar ve saatleri aşağıda sizlere sunulmuştur. Dönemsel ve firmaların insiyatifinden kaynaklı olarak sefer sayıları artabilir veya azalabilir.

Kayseri Süha Turizm
Has Turizm
Öz Sivas Turizm
Turay Otobüs İşletmesi
Esadaş Turizm

Bu seyahat işletmeleri ile yolculuk yapabilirsiniz.

Has Turizm ile Öz Sivas Turizm otobüs kalkış saatleri 21:00 dir.
Süha Turizm 14:30
Esadaş Turizm : 21:45
Turay Turizm : 23:59 ‘da kalkışlarını gerçekleştirmektedir.

Sivas Hatay Otobüs Bileti Fiyatı

Bildiğiniz üzere otobüs bileti fiyatlarında bir uygulama söz konusu. Firmaların sundukları satış fiyatları farklılıklar gösterebilir.
Bu güzergah üzerinde en uygun bilet fiyatlı otobüs firması Süha Turizm 90 Tl olarak satışa sunmuştur.
Diğer otobüs firmalarının biletleri ise 100 – 110 lira arasında değişmektedir.

Toplam seyahat süresi ise ortalama olarak 11 saat olarak belirlenmiştir.

Online olarak otobüs biletinizi sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Böylece zamandan kazanabilirsiniz. Otogarlarda ve otobüs firmalarının resmi sitelerinde sunulan satış fiyatı ile aynı olan bilet fiyatlarından yararlanarak iki adımda kolayca biletinizi satın alabilirsiniz.
Sitemizin sağladığı bir diğer avantaj ise size seçenekler sunuyor olması , firma , fiyat , saati ve diğer kriterleri karşılaştırın size en uygun firmayla yolculuğunuza başlayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle