Sanal Otobüs

Sivas Konya Otobüs Firmaları Güzergahı

Sivas Konya Otobüs Firmaları Güzergahı

Sivas ile Konya arasında seferleri olan otobüs firmalarının  güzergahı hakkında bilgiler.Otobüsle kaç saat sürer ve kalkış saatleri.
İç Anadolu Bölgesinde yer alan iki şehrimiz arasında Metro Turizm ve Kamil Koç gibi ülkemizde bilinen şirketleride hizmet veriyor.Siz tercih ettiğiniz firmayı bize nedeniyle birlikte yorumlayabilirsiniz.

Mevlana şehri Konya kesinlikle görülmesi gereken illerimizin başında geliyor.Buraya gittiğiniz de şehir merkezi içerisinde çok rahatlıkla gezebilirsiniz.Sivas otogarından gece kalkışlarını yapan araçlar ile hareket ederseniz gün başlamadan Konya’da olabilirsiniz.Böylece gün boyunca tüm gezilerinizi ve Mevlana ziyaretinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Konya’da şehir içi ücretsiz servisleri kullanabilir veya tramvay’dan faydalanabilirsiniz.Gezilecek bazı merkezler Mevlana Türbesi ve Alaattin Tepesi birbirlerine yakın iki noktadır.Otobüs seferlerinin karşılıklı olarak yapılması da ayrı bir avantajdır.Konya’dan yine akşam saatlerinden hareket ederseniz gün ışımadan Sivas‘a inebilirsiniz.

Sivas Konya otobüs sefer tablosu aşağıda sizler için oluşturulmuştur.Yapılma tarihi 01.08.2018 ‘dir.

Sivas Konya Otobüs Firmaları

Otobüs güzargahı :

SİVAS Şarkışla KAYSERİ NEVŞEHİR  AKSARAY KONYA
bu güzergah otobüsle kaç saat sürer diye sorunuza vereceğimiz cevap 7 saat 30 dakika olacaktır.Bu güzergah bilgisi Sivas otobüs firmas Huzur Turizm  baz alınarak alınmıştır.Diğer otobüslerin güzergahları farklı olabilir.Bu nedenle otobüs kalkış ve varış saatleri değişiklik gösterebilir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle