Sanal Otobüs

Star Hakkari Turizm

Star Hakkari Turizm

Star Hakkari Turizm hakkında bilgiler telefon numaraları ve adres bilgileri otobüs bileti fiyatları ve otobüs seferleri hakkında bilgiler www.sanalotobus.com da.

Hakkari merkezli seferleri yapmak amacıyla kurulmuş olup hizmetlerine devam eden şirketin en popüler seferi ise Van-Hakkari olarak karşımıza çıkıyor.
17 kişilik minibüsler ile hizmet veren şirket hergün düzenli olarak seferlerini aksatmadan sürdürüyor.Bünyesinde toplamda 9 ader araç bulunuyor.
Bu araçlar ile Van seferini sabit bir şekilde yapmaktadır.

Van-Hakkari Otobüs Seferleri

Star Hakkari’nin yaptığı tek sefer olarak karşımıza çıkıyor.Bu nedenle bu seferi sizlere ayrıntıları ile aktarmak istiyoruz.Öncelikle üst kısımda da belirtmiştik.17 kişilik minibüs sprinter diye bilenen
araçlar ile seferlerini gerçekleştiriyor.
Bu iki şehrimiz arasında ki toplam mesafe 218 kilometre bu mesafe ise ortalama 3 saatlik sürelerde aşılıyor.Star Hakkari ile birlikte seferi olan diğer bir firma ise Vangölü Turizm‘dir.
Bilet fiyatı ise 20 tl olarak belirlenmiştir.Dönüş bileti ise aynı fiyat üzerinden satışa sunulmaktadır.

Star Hakkari İletişim ve Adres Bilgileri:

STAR HAKKARİ TURİZM SEYAHAT İNŞAAT DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Adres İstiklal Caddesi Anıt Karşısı No:1 Merkez/Hakkari
Tel (0438) 211 67 34
Tel (0850) 304 67 34
Operasyon Gsm (0507) 250 42 84
E-Mail info@starhakkari.com.tr

Değerli ziyaretçilerimiz Van’daki Ofisin yeri değişmiştir. Yeni Ofisimiz Van AVM’nin 2 Yan binasında, Çarsı istikametinde kalan taraftadır. Eski yazıhaneyle bir ilgimiz kalmamıştır. Van İrtibat: 05443630730

Star Hakkari Turizm Bileti

Sanalotobus’de bir çok otobüs firmasının biletinin satışının yapıldığını hatırlatmak isteriz.Bunlardan birisi de Star Hakkari’dir.
Van ile Hakkari arasında ki otobüs seferlerine ait biletleri sitemiz üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.Dilerseniz biletinizi doğrudan olarak firmadan da satın alabilirsiniz.
Yukarıda yer alan iletişim ve bilet satış ofislerinden işleminizi yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle