Sanal Otobüs

Süha Turizm Otobüs Filosu ve Özellikleri

Süha Turizm Otobüs Filosu ve Özellikleri

Süha Şehirlerarası Otobüs İşletmeciliği 90 araçlık filosuyla Türkiye’nin en genç filosuna sahip Karayolu Yolcu Taşıma Firmalarının başında geliyor.Her yıl yenilenen Süha Turizm Otobüs Şehirlerarası Otobüs İşletmeciliği filosu son teknolojiye sahip Mercedes Benz ve Man markalı otobüslerden oluşmaktadır.

Süha Turizm Otobüs Özellikleri

-En yüksek kalitede üretilen koltuk,tavan ve yan duvar döşemeleri otobüslerimizde standart.

-Otobüslerimizde,ergonomik koltuklar,terletmeyen yün bazlı kadife koltuk kumaşları,geniş diz mesafesi ile en uzun yolculuklarda bile benzersiz konfor sunuluyor.Ayrıca;bardak tutucuları ve ayak dayama üniteleri ile yolculuk konforunuz tamamlanıyor.

-Her koltuk üzerinde kişiye özel ayarlanabilir havalandırma ve aydınlatma sistemi bulunuyor.

-Otobüslerimiz,her mevsim ve hava koşullarında,yolcu kabininde ideal sıcaklık ve nem koşulunu sağlayan güçlü bir klima sistemine sahip.Otobüslerimizde standart olarak yer alan hassas kontrollü klima,homojen ısı dağıtımı sağlarken,düşük ses seviyesiyle yolcularımızı rahatsız etmiyor.

-Tüm araçlarımızda kişiye özel LCD ekranlar,görüntü ve ses kalitesiyle yolcularına sinema keyfi yaşatıyor.

-Otobüslerimizin tamamında bulunan ücretsiz wireless sayesinde dünya ile bağlantınız sürekli online.

-Yolcularımıza mükemmel servis hizmeti sağlamak için tüm ayrıntılar düşünüldü. Otobüslerimizin orta kısmında yer alan mutfaklarımızda soğuk ve sıcak içecekleriniz tam istediğiniz gibi hazırlanıyor.

-Tamamı kapalı ve markalı ikramlarımızla sağlığınıza verdiğimiz değeri gösteriyoruz.

Bu otobüs firması  hakkında  daha  önce  detaylı bir makele  yazdık  okumak  için  Kayseri Süha Turizm  makalemizi  okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle