Sanal Otobüs

Tarsus Balıkesir Otobüs Firmaları Biletleri

Tarsus Balıkesir Otobüs Firmaları Biletleri

Tarsus  ile Balıkesir arasında  otobüs  seferlerinizi   Mersin Vif  Seyahat  ayrıcalığı ile  gerçekleştirebilirsiniz. Tarsus Balıkesir  Otobüs  biletiniz  www.sanalotobus.com  dan  online olarak satın alabilirsiniz.

 

Tarsus Balıkesir Otobüs Firmaları

Mersin  Vif  Turizm  Mersin  merkezli otobüs sefereleri  yapmakta  olan  şirkettir. Mersin  Tarsus  ve  Balıkesir  arasında  ki otobüs seferinde de bu otobüs firmsını tercih edebilirsiniz. ayrıntıları  ise  :
Bu  otobüs seferi  14  ile  15  saat arasında  sürmektedir.

Yolculuk  boyunca  kişiye özel  yayın yapılmaktadır. Bu yayınlar  ile  canlı  televizyon  yerli ve yabanci  film  izleyebilir  ve  müzik  dinleyebilirsiniz. Otobüs  filosunda  2+1  oturma  düzeni  olan otobüsler  bulunmaktadır. Geniş  ve rahat  koltuklar  ile  seyahat  edebilirsiniz .İki merkez  arasında ki  yolculukta  en az  2 adet  dinlenme  molası verilmektedir. Bu seferlerler  karşılıklı olarak   Tarsus Balıkesir  ve Balıkesir  Tarsus  yapılmaktadır. Mersin  Vif  Turizm  Türkiye’nin  Her Yerinde  Ulaşabileceğiniz Telefon Numarası   0324 238 10 20 Mersin  otobüs biletlerinizi sitemiz üzerinden  satın alabilirsiniz.

Yolunuza başlamadan önce  bagajlarınız  varsa  otobüs  muavinine  teslim  ediniz.Ayrıca  size verilen  bagaj  için bir numara  olacaktır.Onu  kaybetmeyin çünkü  o  kod numarasından aynısı  valizinizde de  vardır.Yolculuk  sonrasında  siz  araç  görevlisin verdiğiniz numaral  ile  diğer  numara  eşleşecektir.Böylece  kayıpların önüne  geçilmesi  hedeflenmiştir.

Günde tek otobüs seferi ile hizmet veren Vif Turizm otogardan kalkış saati ise 19:15 olarak belirlenmiştir. Karşılıklı olarak sefer yaptığını ve dönüş bileti içinde bu işletmeyi tercihleriniz arasına alabileceğinizi berlirtmek isteriz.Vif Turizm bilet ücreti 130 liradır.

Bir diğer otobüs firması Mersin’ üzerinden sefer yapan bir otobüs firması olan Özlem Batman Turizm‘dir.Size diğer otobüs firması saati uymuyorsa bu seyahat firmasını tercih edebilirsiniz.Seferin ilk başlangıç noktası Batman ve Mersin üzerinden Balıkesir’e gittiğiğ için bu otobüs firmasını görüntülemektesiniz.
Tarsun kalkış saati 21:45’tir otobüs bileti fiyatı ise 120 liradır.

Tarsus Mersin Otobüs Güzergahı

Tarsus
ANKARA
ESKİŞEHİR
Bozüyük
İnegöl
BURSA
Mustafakema
Susurluk
BALIKESİR de sefer sonlanmaktadır.

Biletlerinizi online olarak sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz.Dilerseniz adınıza rezerv ettirip daha sonra da alabilirsiniz.

Balıkesir’e yapılan diğer otobüs seferleri

Çan Balıkesir Otobüs Seferi

Terme Balıkesir Otobüs Seferi

Balıkesir Kırşehir Otobüs Firmaları

Balıkesir otobüs firması ise Uludağ Turizm‘dir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Resul mete dedi ki:

    Abi yaşım 15 çok iyi muavinliği yaparım sabırlıyım uykuya karşıyım yani kısacası çok iyi muavinlik yaparım

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle