Sanal Otobüs

Taşucu Otobüs Bileti 3 Merkeze Seferleri

Taşucu Otobüs Bileti 3 Merkeze Seferleri

Mersin’in Silifke ilçesinde bir  mahalle  olan Taşucu  oldukça bilindik  bir mahalle  olarak  dikkat  çekiyor. Bunun  en büyük  sebeplerinden biriside Mersin’den  Kıbrıs’a  gemi ile  gidilmesi  halinde buraya  gelinmesi.Yani  diğer bir tabirle  Kıbrıs gemileri Taşucu limanından  hareket etmektedir. Taşucu Otobüs Biletini sitemizden temin edebilirsiniz.

Bu nedenle  Kıbrıs’a gemi  ile  seyahat etmek  isteyenler öncelikle  Taşucuna  gelmeleri  gerekmektedir. Bu  da  genel olarak  otobüs  seyahatleri  tercih  edilir.
Bu yazımızda Taşucu otobüs bileti  ve firmaları hakkında  sizlere  bilgi  vereceğiz. Malesef  ülkemizin  her yerinden  Taşucuna doğrudan otobüs seferi  bulunmuyor. Fakat belirli  merkezlerden  kalkış  yapan otobüs firmaları  ile  seferlerinizi  gerçekleştirebilirsiniz.
Öncelikle  doğrudan seferi  olan illerimizi  sizlere  aktaralım.


Ankara Taşucu Otobüs Seferleri

Bu  güzergah  arasında  doğrudan sefer yapan bir  adet  otobüs firması  vardır. Bu seyahat  firması  Metro Turizm otobüs işletmesidir. 4 adet otobüs seferi  düzenliyen firmanın  belirlemiş  olduğu  fiyat  ise  55,00 TL’dir.
Ortalam  seyahat süresi  yaklaşık  olarak  9  saat sürmektedir.


İstanbul  Taşucu Otobüs seferler

İstanbuldan kalkış yapan  bir otobüs  firmasına ait  iki  sefer görüntülenmektedir. Yine Metro Turizm  bu seferi düzenleyen otobüs işletmesidir. Bilet fiyatı ise 100 Tl  olarak  hesaplanmış ve satışa  sunulmuştur. Seyahat süresi tahmini hesaplara göre 18 saat  civarında sürecektir. Bu seferler  karşılıklı olarak  yapılıyor.Yani  dönüş biletinizi de  aynı  şekilde  satın alabilirsiniz.


İzmir Taşucu Otobüs Seferleri

İzmir ile  Taşucu  arasında  seferi  olan  Metro Turizm  bu güzergahta’da  doğrudan seferi  olan otobüs işletmesidir. Fakat  bu  iki merkez arasında  tek bir otobüs seferi  vardır. Bu  seferin  bilet fiyatı  ücreti  ise  110 Tl ‘dir.
17 saatlik bir seyahat süresi ile  uzun bir yolculuk  sizleri  bekliyor fakat  bu  yolculukta  bir çok  özellikle  donatılmış otobüsler ile  keyifli ve konforlu bir yolculuk sizleri  bekliyor.


Taşucundan diğer  doğrudan sefer yapılan illerimiz  ve merkezlerimiz şöyledir.

Elazığ Kayseri  Malatya Osmaniye Tunceli Karaman Mersin Tokat Sivas Tarsus Samsun


Taşucu Otobüs Bileti

Taşucu  otobüs biletinizi  doğrudan alabileceğiniz bazı  illeri yukarıda verdik.İstanbul İzmir Ankara  gibi  kolay ulaşılan illerimzden de hangi  otobüs firmalarının sefer yaptığını ve bu  seferlere ait  detaylı bilgileri  sizlere  sunduk.
Bu  yazımızda  ismi  geçen tüm otobüs firamlarının biletleri  www.sanalotobus.com  adresinden  satılmaktadır. Sorgulama  sonucunda  çıkan diğer merkezlerimizde  mevcuttur. Bunları  öğrenmek için üst  panelimizde  yer alan bilet arama  kısmını  kullanmanız gereklidir. Tarsus’a doğrudan otobüs seferi  bulamadıysanız  öncelikle Silifke  ve Mersin  merkezlerine arama yapmanızı tavsiye  ediyoruz.
Bu merkezlerden  Taşucuna ulaşmanız  nispeden çok daha rahat olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle