Sanal Otobüs

Tekkeköy Otobüs Firmaları Seferleri Saatleri

Tekkeköy Otobüs Firmaları Seferleri Saatleri

Tekkeköy’e giden Balcalı otobüs firmalarına ait seferleri , sefer sorgulamalarını , bilet fiyatını ve online otobüs bileti için gerekli tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.Tekkeköy Samsun’a bağlı bir ilçemizdir.Ordu karayolu üzerinin 13. Km’sinde yer almaktadır.Yani geçiş yolu üzerinde diyebiliriz.Bu nedenden dolayı Tekkeköy otobüs firmaları nın da seferlerinin bulunduğu bu ilçemize yapılan seferler hakkında bilgiler vereceğiz.Atakum seferleride yer alıyor.

Diğer hatırlatmak istediğimiz bir konu da Samsun Tekkeköy otobüs biletini online olarak sitemiz www.sanalotobus.com üzerinden sorgulama imkanına sahipsiniz.Bu sorgulama neticesinde çıkan sonuçlar içerisinde firma, fiyat ve saati karşılaştırarak koltuğunuzu seçin ve ödeme işlemlerinzden sonra biletinizi satın alabilirsiniz.
Dilerseniz bilet rezervasyon işlemlerinizi de tamamlayabilirsiniz.

Tekkeköy Otobüs Firmaları ve Seferleri

Tekkeköy otobüs firmaları aşağıda yazılan seferlerde detaylı olarak belirtilecek fakat genel olarak
otobüs şirketleri şöyledir.
Yeşil Artvin Turizm
Ulusoy Turizm
Kanberoğlu Turizm
Fındıkkale Turizm
Metro Turizm
Ali Osman Ulusoy

Tekkeköy Ankara Otobüs Seferleri

Kalkış yeri olarak Tekkeköy seçilerek bu bilgiler düzenlenmiştir.Ankara ile Tekkeköy arasında ki toplam mesafe 407 Km’dir.
Otobüs ile bu süre 6 ile 7 saat geçilmektedir.
En uygun otobüs bileti ücreti 45 Liradır.
Ortalama bilet ücreti 50 lira olarak satılmaktadır.
Üst kısımda verilen otobüs firmaları ile bu seferi gerçekleştirebilirsiniz.

Tekkeköy İstanbul Otobüs Seferleri

Samsun Tekkeköy’den kalkışlarını gerçekleştiren otobüsler ile seyahat etmek istediğinizde tercih edebileceğiniz otobüs firmaları Kanberoğlu,Yeşil Artvin,Ali Osman Ulusoy Turizm ve Metro Turizm otobüs şirketleridir.
İki merkez arasında mesafe 736 km’dir.Seyahat süresi yaklaşık 12 saat olarak belirlenmiştir.Ortalama bir fiyat 90 liradır.
Ulusoy Turizm ve Metro Turizm en çok sefer düzenleyen otobüs firmasıdır.İlk otobüs sefer saati 16:00 Son sefer saati ise 23:00 ‘tür.

Tekkeköy Ordu Otobüs Seferleri

Orduya yapılan seferleri gerçekleştiren firmalar Karadeniz Golden Turizm Ali Osman Turizm ve Kanberoğlu Turizm
Bilet fiyatları 20 ile 25 lira arasında değişmektedir.Hergün karşılıklı olarak bu seferler düzenlenmektedir.Süha Turizm Samsun Şubelerinden de bilgi alabilirsiniz.

Tekkeköy Kayseri Otobüs Seferleri

Diğer bir otobüs seferi de Kayseri seferleridir.Yukarıda ki otobüs işletmelerinden hariç olarak Tokat Yıldızı Seyahat bu seferde karşımıza çıkıyor.Ortalama olarak bilet fiyatı 65 liradır. Toplam 6 otobüs seferi bulunuyor.Bunlardan size en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Tekkeköyden Yapılan Diğer Otobüs Seferleri: Adana  Tokat  Sivas  Kahramanmaraş Bursa dır.

Bu yazımızda detaylı olarak Tekkeköy otobüs seferlerini yapan firmalar ve bilet fiyatı hakkında detaylık bilgileri vermeye çalıştık.
Yukarıda yer alan bilgileri sizde sitemiz üzerinden yapacağızın sorgulama ile elde edebilirsiniz.Online otobüs bileti almak için de her hangi bir üyelik gerektirmeden yapabileceğinizi hatırlatmak isteriz.İyi yolculuklar dileriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle