Sanal Otobüs

Tokat İmparator Turizm

Tokat İmparator Turizm

Tokat İmparator Turizm  Otobüs Bileti Firmaları  www.sanalotobus.com da Online Otobüs Bileti  Satın  Almak  İçin Doğru Adrestesiniz.Tokat  merkezli  otobüs seferlerin  gerçekleştiren otobüs firması  İstanbul  Yozgat Ankara   Gebze  ‘ye  karşılıklı olarak otobüs seferlerini  gerçekleştirmektedir.Yolcularına  konforlu bir  yolculuk  imkanı  sunmayı  hedefleyen şirket  bu  doğrultuda  otobüslerinde bir takım  yenilik ve  teknolojik  donanımı  uygulamıştır.Bunlar  kişiye  özel  koltuk arkası  televizyon,rahat  ve  geniş  koltuklar  gibi  özelliklerdir.
Araçların  ilk çıkış noktası  Tokat’ın ilçelerinden Turhal olmaktadır.Aynı zamanda  firmanın  merkezi  bu ilçede yer almaktadır.Otobüslerin  güzergah ve   uğradığı  merkezler  aşağıda verilmiştir.Sulusaray – Yeşilyurt – Artova – TOKAT – Pazar (Tok) – Turhal – AMASYA – Suluova – Gümüşhacıkö – Osmancık – Tosya – Gebze – İST ( Anadolu ) – Esenler – İSTANBUL – Çatalca – Silivri – Çorlu – Çerkezköy

TOKAT İMPARATOR TURİZM

Adres
Turhal Otogar, 60300 Turhal, Tokat, Turkey
Otogar (0356) 214 22 21 – 213 12 60
Turhal (0356) 275 13 62 – 275 55 50
Yenişehir (0356) 275 27 31
Mend. Bolkları (0356) 276 18 60
Pazar (0356) 261 38 22
E-Posta
bilgi@imparatorturizm.com.tr

Tokat  İmparator Turizm  Bilet fiyatlarını  sitemiz üzerinden  online olarak  öğrenebilirsiniz.Tokat otobüs bileti  almak  gerçekten  çok kolay. Sitemiz üzerinden otobüs bileti almak  çok kolay  bunu  size bir  örnekle  açıklayalım.Ankara  dan  Kayseri’ye seyahat  etmeyi planlıyorsunuz  siteye  giriş  yaptıktan sonra bulunduğunuz  il Ankara gideceğiz  il Kayseri  olarak  sisteme bilgileri giriyorsunuz .Tarih ve  yolcu  sayısının  bilgileri  de giriliyor ve bilet arama  motoruna ara  komutunu veriyorsunuz.Böylece  karşınızda o  güzergahta seferleri olan otobüs firmaları  listeleniyor  Buradanfirma  , fiyat  ,saat   otobüs özellikleri  gibi  çeşitli  kriterlerinizi  karşılaştırarak koltuk numaranızı  seçiyorsunuz ve  bu işlem ile  birlikte  ödeme  bilgileri  ve yolculara  ait  isim soy isim gibi  bilgiler ile  birlikte  sisteme  giriyorsunuz.3 De  secure  güvenlik sisteminin  kullanıldığı sitede  bankanızdan cep telefon numaranıza  şifreyi girdikten sonra  başarılı olan  işlemler için sonuç  sayfasına otomatik olarak yönlendiriliyorsunuz.Tabi  sefer bilgileriniz  mail  adresiniz  ve cep telefonunuza  çoktan  gelmiş  oluyor. Artık otobüs biletinizi  satın almış bulunmaktasınız otobüs hareket  saatinden önce gittiğiniz  taktirde  biletinizi  gişeden yazdırabiliriniz.

İmparator Turizm Otobüs Bilet Fiyatları

Tokat kalkış merkezini esas aldığımızda  İstanbul otobüs bileti  fiyatı  güncel  olarak 55 tl olarak  belirlenmiştir.
Otobüslerin  güzergah ve   uğradığı  merkezler  aşağıda verilmiştir.
Sulusaray – Yeşilyurt – Artova – TOKAT – Pazar (Tok) – Turhal – AMASYA – Suluova – Gümüşhacıkö – Osmancık – Tosya – Gebze – İST ( Anadolu ) – Esenler – İSTANBUL – Çatalca – Silivri – Çorlu – Çerkezköy

 

Tokat ilimizde  Gezilecek  Bir Kaç  Merkez
Ballıca Mağarası : Tokat ilinin Pazar ilçesinde ballıca köyünde bulunan harika bir mağaradır.
Ballıca Mağarasının oluşumu 4 milyon yıl önce başladığı tahmin edilmektedir. Mağara yaklaşık 680 metre uzunluğunda 90-95 metre yüksekliğindedir. Ballıca Mağarasına gittiğinizde içeri fotoğraf makinası sokamazsınız.
Bunun nedeni mağarada bulunan sarkıtların ve dikitlerin milyonlarca yılda oluşmuş olması ve fotoğraf makinasının flaşının bunlara zarar vermesidir.

Reşadiye Kaplıcaları:Tokatta  bir kaç  gün  tatiliniz için  mükemmel bir mekan  Tokat konumu ve şifalı suları ile ailenin tüm fertlerine hitap etmektedir.
Açık havuz ve termal suyu ile misafirlerin keyifle vakit geçirebilicek güzel bir yerdir. Tokat insanı kendine bağlayan düzenli şehir yapısı, sayısız doğa güzellikleri, ekonomik alışveriş koşulları ile huzurlu bir yaşam için ideal bir şehirdir. Köklü tarihi kentin merkezinde yer alan Tokat Kalesi ile ilçesinde yer alan Zile, Niksar ve Turhal kaleleri yerli ve yabancı turistin uğrak yeri olmuştur. Ve şimdi sizlere Tokat’da gezilebilicek en güzel yerlerle baş başa bırakalım.

 

        Tokat İmparator Turizm Popüler Seferleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle