Tokat Seyahat Seferleri

Tokat Merkezli Seferler Yapan otobüs firmasıdır.

444 11 60 Türkiyenin Her Yerinden Ulaşabilirsiniz.

Otobüs Sefeleri Tokat merkezi

İstanbul: 09:30 / 18:30 / 20:30 / 21:30

Ankara: 09:00 /12:00 / 14:00 / 15:00 / 16:00/ 18:30/ 00:00/ 00:30

Samsun: 05:30 / 07:00 / 08:00 / 21:00 / 22:00

İzmit/Adapazarı:09.30 / 18:30 / 20:30

Afyon / Burdur / Antalya / Alanya -: 14:00

Afyon / Denizli / Aydın / Muğla / Marmaris -: 15:00

Afyon / Uşak / İzmir – : 16:00

Eskişehir / Bursa / Yalova – : 18:30

Sivas / Kayseri / Niğde / Adana / Tarsus / Mersin -: 20:30

Sivas / Kahramanmaraş / Gaziantep / Şanlıurfa -: 21:00

Sivas / Malatya / Elazığ / Diyarbakır / Batman – : 22:00

Erzincan / Erzurum – – : 00:30

  • Filo, Mercedes-Benz Travego 15 araçlardan oluşmaktadır.
  • Araçlarda tümünde ücretsiz 3G wireless internet hizmeti verilmektedir.
  • Araçlarda 24 saat açık büfe soğuk sıcak içecekler, kek, bisküvi ve mevsimsel olarak değişen ikramlarımız ücretsiz olarak sunulmaktadır.

İletişim :

TEL:0356 2133838

FAX:0356 2141900

halklailiskiler@tokatseyahat.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir