Tokat Seyahat Seferleri ve Otobüs Kalkış Saatleri

Tokat Seyahat seferleri hakkında topladığımız tüm bilgileri derledik ve tek yazı içerisinde düzenleyerek sizlere aktarmaya çalıştık. Tokat Seyahat gerçekleştirdiği otobüs seferlerinin değişiklik hakkını saklı tutmaktadır. Bu nedenle yapılan sefer değişiklikleri bazı durumlarda olabilir. Bu değişikliler hava , yol , yolcu veya diğer etmen kaynaklı olabilir.

444 11 60 Türkiyenin Her Yerinden Ulaşabilirsiniz.

Tokat Seyahat Seferleri

Otobüs Sefeleri Tokat merkezli düzenlenmiştir. Tokat otogar kalkış saatleridir. Dönüş saatleri bu içerik içerisinde yer almamaktadır. Yaz aylarında veya kış aylarında opsiyonel olarak değişiklikler meydana gelmektedir. Bu nedenle en doğru sefer ve saatleri için doğrudan firmaya ulaşmanız daha yararlı olacaktır.

İstanbul: 09:30 / 18:30 / 20:30 / 21:30

Ankara: 09:00 /12:00 / 14:00 / 15:00 / 16:00/ 18:30/ 00:00/ 00:30

Samsun: 05:30 / 07:00 / 08:00 / 21:00 / 22:00

İzmit/Adapazarı:09.30 / 18:30 / 20:30

Afyon / Burdur / Antalya / Alanya -: 14:00

Afyon / Denizli / Aydın / Muğla / Marmaris -: 15:00

Afyon / Uşak / İzmir – : 16:00

Eskişehir / Bursa / Yalova – : 18:30

Sivas / Kayseri / Niğde / Adana / Tarsus / Mersin -: 20:30

Sivas / Kahramanmaraş / Gaziantep / Şanlıurfa -: 21:00

Sivas / Malatya / Elazığ / Diyarbakır / Batman – : 22:00

Erzincan / Erzurum – – : 00:30

  • Filo, Mercedes-Benz Travego 15 araçlardan oluşmaktadır.
  • Araçlarda tümünde ücretsiz 3G wireless internet hizmeti verilmektedir.
  • Araçlarda 24 saat açık büfe soğuk sıcak içecekler, kek, bisküvi ve mevsimsel olarak değişen ikramlarımız ücretsiz olarak sunulmaktadır.

İletişim :

TEL:0356 2133838

FAX:0356 2141900

halklailiskiler@tokatseyahat.com.tr

Tokat Seyahat Ankara Telefon

Tokat Seyahat Ankara Telefon

 

Online otobüs bileti  almak istediğiniz de sitemiz www.sanalotobus.com size yardımcı olmak için kurulan bir web sitedir. Her gün Tokattan kalkan otobüsler ile bu yöne giden otobüslerin biletlerinin satışı yapılmaktadır. Tokat otobüs firmaları ve diğer şirketlerin biletlerini karşılaştırın ve size en uygun olan bileti seçin. Tokat Seyahat Seferleri de sitemizde yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir