Sanal Otobüs

Tunceli Otobüs Bileti Fiyatları ve Seferleri

Tunceli Otobüs Bileti Fiyatları ve Seferleri

Tunceli Otobüs Bileti , seferleri ve otobüs bileti, bilet fiyatları Sanalotobus.Com da . Tunceli’ye giden otobüs firmaları biletlerini karşılaştırarak online satın alın …Tunceli otobüs bileti  satışı  sitemiz üzerinden  online olarak  yapılmaktadır. Can Dersim Tunceliler  otobüs  firmasının  gerçekleştirdiği  seferlerin  biletleri  sadece iki adımda  sitemizde..

Yaklaşık  20  Yıllık  tecrübesiyle  yolcularına  hizmet  veren  Otobüs  işletmesi  sürekli  yaptığı yenilikler ile  çağın  gerektirdiği  yenilikleri  anında  firmada  uygulamaya  geçiriyor.Bu  nedenle  bölgesinde  gerçekten benimsenen  bir  firma  konumunda .
Tunceliye  yapılan  popüler  seferleri sizler için  derledik aşağıda  kısımda  bu  merkezlere  yapılan seferlerin  detaylarını  inceleyebilirsiniz.

İstanbul Tunceli Otobüs Seferleri:

Tunceliler Turizm ile  bu  seferi  gerçekleştirebilirsiniz.
Günde  sadece bir  sefer yapılamaktadır.
Gerçekleştirilen sefer  karşılıklı  olarak  hergün  standart olarak  yapılmaktadır.
Tunceliden kalkış yapan firmaya  eş  olarak İstanbul şehirler arası  otobüs  terminalinden  de otobüs  seferine başlıyor.
Bilet fiyatı ücreti  110  Tl  olarak  belirlenmiştir.
Bu  güzergah üzerinde  tek  sefer olması  nedeniyle  doluluk  oranı  oldukça  yüksektir.Bu nedenle  biletinizi  hemen almanızı  önermekteyiz.
Toplamda  3  kez  dinlenme  tesislerinde ihtiyaç  molası  verilmektedir.
Ayrıca  bazı  otobüs  terminallerinde  yolcu  alımı yapıldığında  kısa kısa  durmaktadır.
Sefer Güzergahı ise  şöyledir:

İSTANBUL
Gazi Mahallesi
Alibeyköy
3424 TEPEÜSTÜ
İSTANBUL (Anadolu)
Gebze
İZMİT
SAKARYA
ANKARA
KIRIKKALE
KIRŞEHİR
KAYSERİ
Gürün
Darende
MALATYA
ELAZIĞ
Kovancılar
Ovacık (Tnc)
TUNCELİ

Can Dersim Tunceliler Turizm Çağrı Merkezi Türkiye’nin Her yerinden hizmet vermektedir.
444 00 62  ‘yi  7/24  arayabilirsiniz. Firma  ve seferleri  hakkında  daha  detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Tunceli Otobüs Bileti, Şubeleri Telefon Numaraları, Esenler İstanbul , Aşti Ankara , İzmir , Antalya , Otobüs Kalkış Saatleri.

Türkiye’nin tek noktasından kalkışlar yapan otobüsler ile bir çok noktaya ulaşan otobüs şirketlerinin tek çatı altında toplayan ,seferleri sorgulamaya yarayan ve bileti almanıza imkan sağlayan sistemizi kullanabilirsiniz.Bu yüzden bilet motoru adınıda verebiliriz ayrıca uçak bileti de alabilir veya adınıza rezervasyon yapabileceksniz.Bu yazıda Tunceli ilimize gitmek isteyenler için alternatif yollar ve bilet almak hususunda yardımcı olacak bir yazı olacak

İstanbul ve Ankara da ikamet ediyorsanız Tunceliye çok acil bir şekilde gitmeniz gerekli olduğu anlarda uçak kullanmak isteyebilirsiniz.Fakat bu kentimizde havaalanı olmadığı için uçak seferlerini şehir merkezine yapmanız mümkün değildir.Bu durumda Elazığ Havalimanını kullanabileceğinizi hatırlatmak isteriz.Büyük şehirlerden direk olarak kalkış yapan uçaklar Elazığa gelmektedir.İniş yaptıktan sonra ise gerek tanıdıklarınız gerek ise bu iki şehir arasında servisler ve otobüsler ile seyahatinizi yapabilirsiniz.Bu sizin için büyük bir kolaylık olacak ve zaman olarak çok karlı çıkabilirsiniz.

Uçak yerine otobüsü tercih eden karayolu ile seyahat etmeyi sevenler ise Bu şehire otobüs seferleri yapan şirketi tercih edebilir.Can Dersim Tunceliler Turizm bu ile merkezli otobüs seferleri ile bilinen en tanınmış işletmedir.Karşılıklı seferleri ile hizmetini sürdürmektedir.

Bu otobüs firmasının biletleri sitemiz sistemine kayıtlı olmadığından dolayı biletlerini bilet satış ofislerinden almanız gerekmektedir.444 02 62 numaralarından söz konusu şirketi arayarak bulunduğunuz ilde ki yazıhanelerinin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Yolculuklarınız en iyi şekilde geçmesini diliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle