Sanal Otobüs

Tunceli Otobüs Firmaları Telefon Numaraları

Tunceli Otobüs Firmaları Telefon Numaraları

Tunceli merkezli otobüs seferlerini sürdüren Tunceli Otobüs Firmaları ait telefon numarası ve adres bilgileri için bu yazımızı okuyabilirsiniz.Tunceli’nin en bilinen otobüs firması Can Dersim Tunceliler Turizm’dir.Açıkcası il genelinde yerel olarak hizmet veren tek otobüs firması konumundadır.Bazı otobüs firmaları yol güzergahında olduğu için Tunceli şehirler arası otogara uğrasada doğrudan kalkış yeri olarak belirlenmemiştir.Kısaca bu yazımızda sizlere Can Dersim Tunceliler otobüs şirketine ait telefon numarasını vereceğiz.

Can Dersim Tunceliler Telefon

25 Haziran tarhi itibariyle dere yolu diye tabir edilen yol olan güzergahı ise İstanbul Amasya Suşehri Erzincan Pülümür Tunceli ve Ovacık yolunda hizmetlere başlıyor.
Bu güncel hatırlatmadan sonra kısaca firmaya ait telefın numaralarını aktaralım.

Genel Merkez:Alibaba Mah. Belediye otogarı / Tunceli
Çağrı Merkezi : 444 00 62

Tunceli : 0428 212 60 66
İstanbul: 0212-658-22-62
Elazığ : 0424 224 26 19
Adana : 0322-428-72-28
Ankara : 0312-224-01-62

Tunceliler Turizm otobüs firmalarına ait telefon numaraları bu şekildedir.Önemli bir hatırlatma bu numaraların mesai saatleri dışında çalışmadığını önemle hatırlatırız.

Tunceli Otobüs Firmaları Bileti

Tunceli otobüs bileti almak içi Can Dersim Tunceliler Turizm ilk tercihini olabilir.İnternet üzerinden bilet alabileceğiniz site ise resmi sitesi olan http://candersimtuncelililer.com adresidir.Hergün gerçekleştirdiği Tunceli Ankara İstanbul Adana Uşak Erzincan Suşehri Düzce Afyon Aksaray Akşehir Anamur Antalya Diyarbakır Hatay Osmaniye’ye biletlerinizi satın alabilirsiniz.Çağrı merkezini arayarak daha detaylı bilgileri direkt firmadan öğrenebilirsiniz.

can dersim tunceliler turizm Travego

Sitemiz sanalotobus üzerinde ise resmi bir Tunceli otobüs firması bulunmuyor.Fakat Tunceli seyahat güzergahının üzerinde  yer alıyorsa bilet bulabilirsiniz.Bunun için sitemizin üst kısmında yer alan otobüs bileti arama motoruna güzergah bilgilerini yazmanız gerekiyor.
Bu makelemizde sizlere Tunceli otobüs firmalarına ait telefon numaralarını aktarmaya çalıştık.Tüm ziyaretçilerimizi iyi yolculuklar dileriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle