Sanal Otobüs

Turaçlar Turizm

Turaçlar Turizm
 Bu makalemizde  sizlere  Turaçlar Turizm şirketinden bahsedeceğiz. İskenderun’da hizmet veren  turizm şirketi ile  tur  işleriniz de size  yardımcı olacaktır.Ayrıca  kendi  bünyesinde düzenlediği  turlara  katılmak  isterseniz  aşağıda  vermiş  olduğumuz iletişim  numaralarıyla  firmayala  doğrudan  bağlantı  kurabilirsiniz.

1976 Yılında pikapla taşımacılık sektöründe Süleyman ve Rızkallah TURAÇ kardeşler tarafından yollarda ki serüvenine başlamıştır. İlerleyen zamanlarda kamyonet ve kamyonlarla işlerini büyüten iki kardeş, 1988 yılında, kamyonların yanına bir minibüs alarak ile taşımacılık sektörüne giriş yapmıştır. Akıllı ve sistemli çalışan TURAÇ kardeşler, aradan kısa süre geçtikten sonra bünyesine otobüsleri katmıştır.

Bu otobüsler sayesinde turizm macerasına katılan Turaçlar Turizm, önce şehir içi ardından şehirler arası turlar düzenlemeye başlamıştır.

2006 yılında Süleyman ve Rızkallah TURAÇ kardeşler; dürüst, akıllı, kalifiyeli, işlerini severek yapan, konularında uzman olan; Mehmet, Serkan ve Hasan TURAÇ kadeşlere devretmişlerdir. İşin başına geçen Mehmet, Serkan ve Hasan TURAÇ kardeşler, Turaçlar Turizm şirketinin büyüme ivmesini yükseltmiştir.

Filosuna yeni araçlar katıp, yeni turlar düzenlemiştir. Bunun yanı sıra Turaçlar Turizm bir çok insana istihdam sağlamıştır.

Adres:Pınarbaşı Mahallesi. 326 Sokak No:37 İskenderun/Hatay

Tel:0326 613 10 88

0326 614 47 91 (fax)

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle