Sanal Otobüs

Turhal Kayseri Otobüs Saatleri

Turhal Kayseri Otobüs Saatleri

Turhal’dan kalkış yapan otobüs firmalarının seferlerine başlama saatlerini aktaracağız. Öncelikle kısa kısa sefer hakkında bilgi verelim.
Toplamda 5 adet şehirler arası otobüs firmasının sefer düzenlediğini görmekteyiz. Bunların ikisi Tokat otobüs firması iken diğerleri
yol güzergahı üzerinde yer alan bu merkezlerden geçtiği için yolcu taşımacılığı yapma imkanı sunuyor.Turhal Kayseri Otobüs kalkış saatleri.

Turhal Kayseri Otobüs Firmaları

Öncelikle Tokat Otobüs Firmaları
Tokat Yıldızı Turizm
Tokat Seyahat
Diğer otobüs işletmeleri :
Metro Turizm
Kayseri Süha Turizm
ve Has Turizm.
Yukarıda yer alan otobüs şirketleri ile seferinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Turhal Kayseri Otobüs Saatleri

Beş firmanın hizmet verdiğini belirtmiştik.Bu firmaların sefer saatlerini bu başlıkta incelemeye alacağız.
Metro Turizm‘in 2 sefer : 04:15 ve 19 : 00
Süha Turizm 1 sefer : 12:00
Tokat Seyahat 1 sefer : 11:30
Tokat Yıldızı Turizm 4 sefer : 11:45 14:15 17:45 ve 21:30
Has Turizm 1 sefer : 18:15

Otobüs firmaları seferlerine faklı yerlerden başlasada Turhal ile Kayseri arasında ki yol güzergahı ve ara durakları aynıdır.
Ortalama olarak 5 ile 6 saatlik bir seyahat süresi sonrasında otobüs Kayseri şehirler arası otobüs terminalinde sizin için
seferini sonlandırmaktadır.Fakat otobüs son duraklarına kadar yolculuğuna devam etmektedir.
İki merkez arasın otobüs bileti fiyatı 50,00 TL olarak satışa sunulmuştur.
Hergün yapılan bu seferlerin karşılıklı olduğunu hatırlatmak isteriz.
Biletinizi sitemiz www.sanalotobus.com üzerinden online olarak sorgulayabilir veya satın alabilirsiniz.

Turhal’da Ulaşım :

Tarihi yollardan Bağdat – Samsun ve aynı zamanda Tokat -Samsun – Amasya – Ankara, Tokat – Turhal – Zile – Çekerek – Yozgat -Ankara yolları üzerinde bulunan Turhal şehri ulaşım bakımından önemli bir merkezdir. Ayrıca İstanbul -Samsun demiryolu şehir içinden geçmektedir. Tokat’ın demiryolu bağlantısı Turhal üzerindendir. Bu sebeple yoğun bir karayolu ve demiryolu trafiği vardır. Bilhassa demiryoluna uzak bölgelerden her sene Şeker Fabrikası kampanyası zamanındaki nakliyatı bu trafiği daha da arttırmaktadır. Ayrıca Turhal’dan Türkiye’nin her yerine karayolu ile ulaşım çok kolaydır.Çünkü Turhal’dan Türkiye’nin her yerine her gün otobüs bulabilirsiniz. Ayrıca Turhal İlçesi dışarıdan gelecek yatırımcılar için ideal bir merkezdir. Sebebi ise nakliye sorunu olmaması ve ulaşımın çok rahat olmasına bağlayabilirsiniz. Havaalanı olması İstanbul – Ankara gibi Türkiye’nin merkez şehirlerine de gidiş ve dönüşleri çok daha kolaylaştırıyor.

Turhal dan Türkiye’nin her yerine, Türkiye’nin her yerinden Turhal’a kara yolu ile ulaşım çok kolaydır. Turhal’daki otobüs işletmelerinin Türkiye’nin her yerine her gün seferleri vardır. Aynı zamanda Türkiye’nin her yerinden de buraya otobüs kaldırılmaktadır.Özellikle büyük şehirlere aynı gün içinde değişik saatlerde bir çok sefer yapılmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle