Sanal Otobüs

Uluborlu Otobüs Bileti

Uluborlu Otobüs Bileti

Uluborlu otobüs bileti seferleri ve bilet fiyatları sadece sanalotobus.com  da

Terminallerde sıra beklemenize gerek kalmadan size en uygun firma , saat ve seferi seçerek seyahat yapmanızın ilk adımını kolaylaştırmak amaçlı hizmet vermektedir.
Sitemizin kısaca nasıl çalıştığıyla alakalı bilgiler vericek olursak ;
Sitemiz içerisinde bilet arama motoru bulunmaktadır seyahat etmek istediğimiz ili , saati ve sefer bilgilerini seçerek devam ediyoruz unutmadan hatırlatalım adil bir bilet sistemi olması amaçlı tek seferde 5 bilet alma hakkına sahipsiniz.
Bilgileri seçtikten sonra önümüze seyahat etmek istediğimiz yere giden otobüs firmaları çıkmaktadır istediğimiz firmayı seçiyoruz .
Sizlere en uygun firma ve saat seçtikten sonra biletinizi 3D secure güvencesiyle sitemiz üzerinden alabilirsiniz.
Son olarak da sitemiz üzerinden almış olduğunuz bilet veya biletlerin telefonunuza ve mail adresinize bilgileri gelmektedir.Otobüs hareket saatinden 10-15 dk öncesinden kalkış yerinde bulunmanız yeterli olacaktır.
Sitemiz 100 e yakın firma seçenekleri ve gün geçtikçe artan seçenek yelpazesiyle sizlere hizmet etmektedir.

Isparta otobüs firmaları  ile  Uluborlu seferlerini de gerçekleştirebilirsiniz.
Otobüs Firmaları
Isparta Petrol Turizm
Metro Turizm
Ulusoy Turizm

Uluborlu Hakkında
Isparta’ya 65, Antalya’ya ise 180 kilometre mesafededir. Antalya-İstanbul yolunun Tekke Tepe mevkiine 20 km mesafededir. Kuzeyinde Dinar, doğusunda Senirkent, güneyinde Atabey, Gönen ve batısında Keçiborlu ilçeleri bulunmaktadır.
İlçeye yerleşim önceleri Toros kollarının uzantısı olan Kapı Dağı’nın eteklerinde kurulmuş, 1950 yılından sonra da şimdiki bulunduğu Uluborlu Ovasına taşınılmıştır. Uluborlu’nun güneydoğusunda 2.463 m rakımlı Kapı Dağı ve bunun uzantısı olan Yuvacça Yaylası bulunmaktadır. Ortalama rakım 1100 m’ dir.
Yazları sıcak ve kurak, kış ayları ise soğuk ve yağışlıdır. 1986-1996 yılları arasındaki verilere göre ortalama sıcaklık 11,6 °C, ortalama nem %59.2, yılın en düşük sıcaklığı –12,1 °C, en yüksek sıcaklığı 34,6 °C’ dir. Ortalama yağış ise 564 mm dir. Yağışlar en çok ilkbahar ayları başında ve Sonbahar aylarında yağmakta olup, ekseriyetle batı ve Güney kesiminden gelmektedir.

Uluborlu  Otobüs Bileti Seferleri  Otobüs Firmaları Telefon Numaraları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle