Sanal Otobüs

Uludağ Turizm Burdur

Uludağ Turizm Burdur

Burdur, Burdur ilinin merkez ilçesidir. Burdur ili merkez ilçesi altı mahalleden oluşmaktadır. Akdeniz Bölgesi şehridir.

Burdur iline otobüs seferleri  ulaşma imkanına sahipsinizi. Balıkesir Uludağ Turizm ile  Balıkesir  ile  Burdur  arasında  otobüs seferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Uludağ  Turizmin yapmş olduğu bu güzergahtaki sefer  Erdek  merkezinden hareket eder  ve    Balıkesir  merkezine doğrudan sefer yapmaktadır. Ayrıca son  olarak ise  otobüs  Antalya iline bağlı   olan Alanya ilçesinde  ise seferini tamamlamaktadır.

Balıkesir Uludağ Turizm  Hakkında  Kısa Bilgi

Geçmişinden aldığı gücüyle birlikte son yıllarda ki yatırımlarıyla sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan Balıkesir Uludağ Turizm, yurtiçindeki 200’ü aşkın satış noktası, 80’i aşan otobüsü ile farklı güzargahlarda her gün ortalama 150 sefer gerçekleştirmektedir. 2012 yılında %14’lük büyüme gerçekleştiren firma, 2 milyon yolcu taşıma hedefine ulaşmıştır.

İletişim

Türkiye’nin Her Yerinden  444 22 22

Web Site:  www.balikesiruludag.com.tr

Burdur  ÖZGÜR MAH.OTOGAR İÇİ NO:1  (248)-233-34-54

Balıkesir  Burdur  Arası

Bu iki şehir arasında sefer saati   ortalama olarak  9: 30  saat  sürmektedir.Sefer  ise molalı olarak yapılmaktadır.Balıkesir Uludağ Turizm ile yapacağınız   Burdur  ve Balıkesir biletinizi sitemiz üzerinden online olarak sitemiz üzerinden güvenle ve kolayca satın alabilirisiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Soner okutan dedi ki:

    Meraba ben soner hos veya mavin olmak istiyorum manavgata yasiyorum 0553 650 9120

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle