Sanal Otobüs

Ulusoy Turizm Otobüs Kiralama

Ulusoy Turizm Otobüs Kiralama

Ulusoy Turizm Otobüs Kiralama 1985 yılında kurulmuş olan Ulusoy Turizm Otobüsçülüğü, Ulusoy markasının tecrübesini ve güvenilirliğini otobüs kiralama ve turizm otobüsçülüğü alanına da taşımıştır. Ulusal turizm dinamikleri, İstanbul’un gün geçtikçe artan sosyal, ekonomik, kültürel ve sportif alandaki faaliyetleri dikkate alınarak yapılandırılan
Ulusoy Turizm Otobüsçülüğü

  • Şehir içi, şehirler arası, uluslar arası turistik geziler,
  • Personel ve öğrenci taşımacılığı,
  • Seminer, bayi toplantıları, sportif etkinlikler vb. gibi organizasyonlarda yolcu transferi,
  • Özel ve kurumsal turlar,
  • Yurtiçi ve yurtdışı turist gruplarını taşıyan turizm şirketlerine ve acentelerine otobüs temini alanlarında sizlere hizmet vermeye hazırdır.

Etkinliğinize Ulusoy kalitesini katmak istiyorsanız mutlaka ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir Ulusoy otobüsü vardır.

Daha ayrıntılı bilgi ve kiralama seçenekleri için 0 212 692 15 00 dahili 2777 no’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Faks: 0212 696 96 15

Diğer bir otobüs kiralama yapabileceğiniz bir firma daha bulunuyor. Metro Turizm otobüs firması ile otobüs kiralama işlemlerinizi yapabilirsiniz.Bunun için sizlere özel bir makale oluşturmuş bulunuyoruz. Metro Turizm otobüs kiralama makalemizi okumanızda fayda görmekteyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle