Ulusoy Turizm Telefon

E-mail: musteri@ulusoy.com.tr

Adres Genel Müdürlük
Basın Ekspres Yolu Cemal Ulusoy Caddesi 34197 Yenibosna / Istanbul
Call Center:

Call Center özel olarak eğitilmiş uzman kadrosuyla internet üzerinden online yapılabilecek işlemlere destek olarak otobüs bileti satış ve rezervasyon hizmeti vermektedir.
Call Center ile iletişime geçerek sefer planlaması, araç teknik özellikleri, otobüs içi hizmetler, yer hizmetleri, ücret ve hatlarla ilgili coğrafi bilgileri de kapsayan tüm detaylara ulaşılabilmektedir.
Ödeme güvenliğini sağlamak amacıyla sesli yanıt sistemini kullanarak kredi kartı bilgilerini personele sözlü olarak iletmeden de bilet alınabilmektedir.
Kredi kartı ile bilet alımlarında bir bilet satış ofisi arama ihtiyacı olmaksızın direkt sefer saatinde terminallerimize ulaşarak biletler teslim alınabilmektedir. Yapılan her rezervasyon ve satış işlemi sonrası yolcuların cep telefonlarına mutlaka bilgi mesajı da gönderilmektedir.
Ayrıca dilek, öneri ve şikayetler Call Center aracılığıyla Müşteri İlişkileri Departmanı’na en kısa sürede değerlendirilmesi için iletilebilmektedir.

444 1 888
0212 692 1 700
Müşteri İlişkileri:

Müşteri İlişkileri Departmanı yolcuların istek, öneri ve şikayetlerini değerlendirmek, sorunlarını çözmek, ayrıca talep ettikleri konularda bilgilendirmek için hizmet vermektedir.

Her türlü şikayet, görüş, öneri ve dilekleriniz için;

Müşteri İlişkileri Telefon: 0212 692 1 777
Müşteri İlişkileri Faks: 0212 696 96 26

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir