Sanal Otobüs

Uşak Tokat Otobüs Bileti

Uşak Tokat Otobüs Bileti

Uşak Tokat Otobüs Bileti arıyorsanız en doğru adrestesiniz.Sitemiz üzerinden Türkiye’de hizmet veren çoğu otobüs firmasının biletini temin etmeniz mümkün.Bu seferlerden birisi de Uşak ile Tokat arasında yapılmaktadır.
Bu güzergah üzerinden hizmet veren bir otobüs  firması bileti satışa açıktır.

Uşak Tokat Otobüs Bileti

Tokat merkezli otobüs işletmesi olan Tokat Seyahat ‘in gerçekleştirdiği sefere ait bileti hemen ve kolayca iki adımda sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.Tokay Seyahat Uşak -Tokat arasında en çok tercih edilen firma konumundadır.
Bilet satış ücreti 108 Tl  olarak belirlenmiştir.
Otobüs’ün Uşak’tan hareket saati 21:30 dur.Ayrıca bu seferin karşılıklı yapıldığını unutmayınız.Tokat kalkış saati ise 16:00 olarak belirlenmiştir.

Yol Güzergahı : TOKAT Turhal AMASYA Mecitözü ÇORUM Sungurlu ANKARA Polatlı AFYON UŞAK.

Tokat Seyahat

Tokat’ın en önemli ve en çok bilinen iki otobüs firmasından birisidir.Diğer ise Tokat Yıldızı Turizmdir.
Firmanın resmi sitesinden aldığımız bilgiye göre filosunda 15 adet otobüs ile hizmet vermektedir.Hergün Tokat kalkış merkezi olmak üzere bir çok sefer düzenliyor.Bunlardan en popüler olanları İstanbul Ankara İzmir Kayseri İzmir Sivas ve bu yazımıza konu olan Uşak.Tüm bu seferlerin biletlerini veya rezervasyon işlemlerinizi www.sanalotobus.com ‘dan yapabilirsiniz.
Türkiye’nin yer yerinden ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezi : 444 11 60 aklınıza takılan tüm sorularınızı dilediğiniz zaman sorabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle