Sanal Otobüs

Van Hakkari Otobüs Seferleri

Van Hakkari Otobüs Seferleri

Van Hakkari otobüs seferi olan otobüs firmalarını bu makelemizde inceleyeceğiz ve iletişim bilgilerini sizler ile paylaşacağız.Dileriz sizler için faydalı bir makele olacaktır.

Van ile Hakkari arasında ki seferleri bölgede oldukça popülerdir.Özellikle son yıllarda Hakkari de uçak seferlerinin düzenli bir şekilde yapılmaması nedeniyle
Hakkari seferleri önemli oranda doluluk sağlamıştır.Genellikle uçak ile seyahat etmek için Van-Hakkari seferleri düzenleyen firmalar tercih ediliyor.

Van Hakkari Otobüs Seferleri

Yazımızın da başlığını oluşturan seferler hakkında sizlere bilgi vereceğimiz kısım.Öncelikle Hakkari ile Van arasında seferi olan sadece iki firma bulunuyor.Bu firmalar ise Vangölü Turizm ile
Star Hakkari Turizm‘dir.


Otobüs Firmaları

Vangölü Turizm : Van merkezli otobüs seferlerini gerçekleştiren bir seyahat işletmesidir.İstanbul Ankara İzmir gibi büyük şehirlere düzenli olarak sefer düzenliyor.
Özellikle Hakkari seferlerinin doluluk oranında etkisi bu diyebiliriz.İstanbul , Ankara Kayseri ,gibi şehirlerden Hakkari’ye seyahat edeek yolcular için iyi bir karayolu
bakımından altarnatif oluşturmaktadır.
Hakkari ile Van arasında ki seferi bilet fiyatı ise 25 tl olarak satışa sunulmuştur.Hergün karşılıklı sefer düzenlendiğini hatırlatmak isteriz.
Vangölü Turizm otobüs işletmesinin Türkiye’nin her yerinden ulaşabileceğiniz telefon numarası (0.850) 650 65 65 tir.Bu sefer dahil diğer tüm seferler hakkında öğrenmek istediklerinizi
öğrenebilirsiniz.

Star Hakkari Turizm: Sitemiz üzerinde bu işletme hakkında daha önce bir makale yayınlamıştık.Bu makeleyi Star Hakkari Turizm sayfasından okuyabilirsiniz.
Genel olarak tanıtacak olursak Hakkari merkezli kurulmuş bir işletmedir.Sadece Van seferlerini yapmaktadır.Ulusal olarak herhangi bir sefer aktivitesi bulunmuyor.
Sprinter diye tabir edilen araçlar ile seferlerini gün aşırı gerçekleştiriyor.Van-Hakkari arasında uyguladığı bilet fiyatı ise 20 Tldir.

Van-Hakkari Otobüs Bileti

Bu iki şehrimiz arasında seyahat planınız varsa ve nereden nasıl bilet alacağınızı bilmiyorsanız size iyi bir haberimiz var.Üst kısımda Star Hakkari ve Vangölü Turizm otobüs firmaları ile seyahat
edebileceğinizi belirtmiştik.Bu otobüs işletmelerinin biletlerini online olarak sitemiz www.sanalotobus.com üzerinden satın alabileceğinizi hemen belirtelim.
Böylece otogarlarda zaman kaybetmeden sadece seferin olduğu gün adınıza hazırlanmış biletinizi alarak yolculuğunuza başlayabilirsiniz.
Dilerseniz de doğruda firmalarla iletişime geçebilir veya acentası olan bilet satış ofislerinden de biletinizi temin edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle