Vivalines Turizm Ankara Kuşadası Bileti 102 TL | Otobüs Bileti

Vivalines Turizm Ankara Kuşadası Bileti 102 TL

Vivalines Turizm otobüs sektörüne çok hızlı bir giriş yaptığını biliyoruz.İlk olarak İstanbul-Ankara seferlerini sürdürmek amacıyla yolculuğuna başlayan Vivalines daha sonraları yeni hatların planlarını yaptığını duyurmuştu.Bu hatlardan birisinin de Ankara-Kuşadası olduğunu hemen belirtelim.Ayrıcalıklı bir seyahat imkanı sundunu her plartformda belirten Vivalines ile keyifli bir yolculuk için ödemeniz gereken otobüs bileti ücreti 102 lira.

Vivalines Turizm Ankara ile Kuşadası seferlerinin karşılıklı olarak yapıldığını burada hatırlatmakta fayda görüyoruz.Yolculuktan ve hizmetten memnun kaldıysanız dönüş biletinizi de aynı otobüs işletmesinden alabilirsiniz.102 liralık fiyatın 25.05.2018 tarihinde yaptığımız sorgulama sonucunda sizlere aktardık.Yaz döneminde fiyatlarda herhangi bir değişiklik olacak mı göreceğiz.

Vivalines Ankara Kuşadası Seferleri Detayları

Bu kısımda size seferler hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Ankara kalkış saati 23:30 olarak belirlenmiş.Yaklaşık olarak seyahat süresi 9 saat.
Ankara merkez ile Kuşadası merkezi arası 650 Km’dir.
Yol güzergahı ise ANKARA(Aşti)
ANKARA(Söğütözü)
İZMİR
Kuşadası  şeklindedir.

Araç içerisinde sıcak yemek servisi bulunuyor.Ayrıca seyahat boyunca mola vermektedir.
Sıcak ve soğuk içeçek ikramları servis elemanı tarafından her zaman sunulmaktadır.

Dönüş seferleri de aynı hizmet ve güzergah ile yapılmaktadır.Fakat otobüsün hareket saati öğleden önce 11:30 olarak belirlenmiştir.

Otobüs Bileti Hakkında:;Değerli ziyaretçilerimiz Vivalines Turizm’in bahsettiğimiz bu seferine ait otobüs biletini sitemiz üzerinden de satın alma imkanına sahip olduğunuzu hatırlatmak isteriz.Ayırca diğer otobüs firmalarınında  karşılaştırmasını yaparak bilet alma imkanını sizlere sunuyoruz.Dilerseniz de Vivalines Turizm resmi internet sitesi olan vivalines.com.tr ‘den satın alabilirsiniz.

Vivalines Çağrı Merkezinden 444 0 901  aklınızda kalan tüm sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz.Vivalines ile Ankara – Kuşadası seyahatinizin iyi geçmesini umuyoruz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir