Sanal Otobüs

Yalvaç Ankara Otobüs Bileti

Yalvaç Ankara  Otobüs Bileti

Yalvaç  Ankara  otobüs bileti  alabileceğiniz otobüs  firmaları
Mis Amasya  Turizm
Metro Turizm
Isparta Petrol Turizm
Ulusoy Turizm
Yukarıda ki  otobüs firmları ile  Ankara otobüs seferlerinizi  gerçekleştirebilirsiniz.İnternet üzerinden aldığınız  biletlerde ,Sefer ,Koltuk , Saat  ,Otobüs firmalarını karşılaştırarak dilediğinizi  seçebilirsiniz.
Bu  otobüs firmalarında  standart olarak  bazı  hizmetler  müşterilerine  sunulmuştur.Bunlar  kişiye  özel yayın  yapan koltuk arkasında ki  fonksiyonel  tv  ekranı.Bu  ekram ile müzik dinleyebilir  ,canlı  tv  kanalları izleyebilirsiniz.
Hareket öncesinde araç  içi  personel  tarafından sizlere  kulaklık  verilecektir.

Otobüs  firmalarınını  bilet ücretleri 40 ile  45  tl  arasında  değişmektedir. 6  ile 7  saat  süren bir  seyahat süresi  vardır.Otobüs  Ankara Şehirler arasın  otobüs  terminalinde  seferini  tamamlanmaktadır.Dönüş  biletinizi  aynı  otobüs  firmaları ile  yapabilirsiniz.

Yalvaç Hakkında Genel Bilgiler:

Yalvaç, Isparta iline bağlı bir ilçedir.
Yalvaç, Akdeniz Bölgesi’nin batı bölümünde, Göller Yöresi’nin en kuzeyinde yer almaktadır. İl içinde Isparta merkezden sonra en büyük ve en kuzeydeki ilçesidir. Isparta’nın 105 km kuzeydoğusunda bulunmakta olup, Antalya’ya 230 km, Konya’ya 180 km. ve Akşehir’e 50 km. uzaklıktadır. 1415 km2 yüzölçümüne sahiptir. Yalvaç ilçesinin yaklaşık olarak %41′ i tarım alanı, %25′ i orman arazisi, %24′ ü yerleşim yeri ve boş alanlar, %7′ si göl alanı ve %3′ ü çayır ve mera alanlarından oluşmaktadır.[5] Yalvaç İlçesi, Sultan Dağları’nın eteklerine yayılmıştır. İlçe; doğuda Akşehir, batıda Senirkent ve Afyon ilinin Çay ilçesi, kuzeyde Sultandağı, güneyde ise Şarkikaraağaç ve Gelendost ilçeleri ile komşudur. Denizden ortalama yüksekliği 1.100 m’dir. En yüksek noktası 2.531 metre ile Yalvaç-Çay sınırında bulunan Gelincik Ana tepesidir. Yalvaç, Kumdanlı Hüyüklü ve Yağcılar ovaları ilçe sınırları içinde kalan başlıca düzlükleridir. Hoyran Gölü ilçenin tek gölüdür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle