Sanal Otobüs

Yeni Van Seyahat Otobüs

Yeni Van Seyahat Otobüs

Yeni Van Seyahat iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuzYeni Van Seyahat bilet fiyatları burada!

YENİ VAN SEYAHAT
444 34 65

Van Merkezli otobüs firmasıdır.Hergün Vana otobüs seferleri yapmaktadır.
Otobüslerinde Tv koltuk uygulaması vardır.
2014 Yılında  kurulumunu  tamamlayarak  seferlerine  büyük bir  hizmet  anlayışı  ile başylayan  otobüs firması  günden  güne  kendini  geliştirerek  gereken tüm  adımlar  atmıştır.Travego  otobüslerinin  kullanıldığı Yeni  Van Seyahat  Van merkezine sefer yapan  3  otobüs firmasından birisidir.Diğerleri  ise Best Van Tur  ve Vangölü Turizm ‘dir.
Aşağıda  Van’dan  sefer yaptığı  illerin  listesi  verilmiştir.Firma  yetkileleri ile yaptığımız  görüşmenin  sonucundan  en çok  talep  gören  ve bilet bulmanın  nerede  imkansız  olduğu  bazı  güzergahlar  olduğu bilgisini  bizimle  paylaştışar.Özellikle  Yaz  tatilinin  başlamasından önceki  dönemde bilet bulmak  gerçekten zor.Özellikle  Kurban Bayramı ve Ramazan Bayramını   memleketlerinde  geçirmek isteyen Vanlılar  otobüs firmalarının  tüm seferlerini  dolduruyor.Hatta  Yeni  Van Seyahat  geçtiğimiz yıllarda  ek seferler ile  bu  taleplere cevap vermeye  çalıştı.

Özellikle İstanbul ve Van otobüs seferlerinin  en çok  yolcusu  olması  bir tesadüf değildir.Ülkemizde  en uzun seyahat süresine sahip olan  bu  güzergahtan İstanbula  gitmek  istediğiniz de  Türkiye’yi  en doğudan batıya  doğru şekilde  geçiyorsunuz.
Eğer  bu  merkezleri merak  ediyorsanız  sizin için  derledik  diyebiliriz.Bunu  derlerken oldukça zorlandık  diyebiliriz.
VAN
İtimat
Erciş
İşmerkezi
Taç
Çaldıran
Muradiye
Adilcevaz
Adilcevaz2
Ahlat
Tatvan
Baykan
BİTLİS
Güroymak
Norşin
MUŞ
Solhan
BİNGÖL
ELAZIĞ
MALATYA
KAYSERİ
KIRŞEHİR
KIRIKKALE
ANKARA
BOLU
DÜZCE
SAKARYA
İZMİT
İSTANBUL (Anadolu)
İSTANBUL

Seferler Yaptığı illere  göz atacak  olursak  :

Adana     Adapazarı     Ağrı     Amasya
Artvin     Bingöl     Bitlis     Çorum
Diyarbakır     Elazığ     Erzincan     Erzurum
Gaziantep     Hakkari     Hatay     İstanbul (Anadolu)
İstanbul (Avrupa)     Kahramanmaraş     Kayseri     Kocaeli
Malatya     Mersin     Muş     Osmaniye
Rize     Şanlıurfa     Trabzon     Van

YENivAN SEYAHAT TELEFON NUMARASI

444 34 65   TÜRKİYENİN HER YERİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. faruk öner dedi ki:

    Simdi arabalarinizdan birinde mustan istanbula gidiyorum sabah saat 9da bilet aldim saat 14te 54 koltukta araba geldi 46 koltugu vardi bekle sat 17de 3 numarali koltukta gonderecez dediler araba geldi aracta bos yer yok dediler sofr ne yaptiysa 44 nolu koltugu bosalti 44te otryorm aracin klimalari calismiyor cok sicak tvler bozuk sikayetciyim

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle