Sanal Otobüs

Yozgat Sivas Otobüs Bileti

Yozgat Sivas Otobüs Bileti

Sivas Yozgat illerine otobüs ile sefer yapmak istiyorsanız biletlerinizi satın alabileceğiniz otobüs firmaları
ve otobüs hareket saatlerini inceleyebilirsiniz. Yozgat Sivas Otobüs Bileti 30 liradan satılan fiyatlara.

Bu otobüs şirketleri ile Sivas Yozgat hattı arası 3 saat olup yaklaşık 225 km kadardır.
Şimdi de yolculuk yapacağınız ve gelişen teknolojilerle sürekli yenilenen bu iki otobüs firmasını tanıyalım…
Huzur Turizm Sivas için hizmet vererek başlayan ve artık giderek tüm ülke çapında ulaşım ağına  alternatif sunan bir kuruluştur.
Karayolu yolcu  taşımacılığında insan haklarını korumayı ilke edinerek, gelişen  teknoloji olanaklarını kullanarak, kaliteli ve konforlu yolculuk imkanları sunarak sektöründe en önde olmak firmanın temel hedefidir.

Yozgat Sivas Otobüs Bileti Satan Firmalar

Metro Turizm
Sivas Tur
Vangöl Turizm

Sefere çıkan otobüsün özelliği kişiye  özel koltuklarda her koltuk arkasında  televizyon keyfi, New Age müzikten Klasik Müziğe, Türk popundan Türk Klasik Müziğine kadar geniş bir yelpazede müzik yayını, rahat koltuklar mevcuttur.Firmaya her yerden ulaşabileceğiniz telefon numarası 444   00  58  .
Alternatif seçenek olan diğer firma ise Esadaş Turizm’dir.
Erzurum’da kurulmuş olan Esadaş seyahat şirketi, Türkiye’de birçok ilden Erzurum ve Erzurum’dan diğer illere seferler gerçekleştirmektedir.

Konforlu otobüsleri, otobüslerde sunulan birbirinden kaliteli ikram hizmetleri, anlaşmalar yapılmış dinlenme tesislerindeki büyük ilgi sizi mest edecektir.
Türkiye’nin her köşesinden bu seyahat şirketine 444  00  25  numarasını tuşlayarak ulaşabilirsiniz.
Sivas ili coğrafya olarak Türkiye’nin en büyük yüzölçümlü ikinci şehridir.Sivas’ın tamamını gezmek kısa sürede mümkün değildir.
Öncelikle Sivas bir tarih ve kültür şehri olduğu için mutlaka ama mutlaka Sivas il merkezindeki tarihi eserler gezilmeli. Şehir meydanına gittiğinizde adeta bir açık hava müzesi göreceksiniz.

Gezilecek Mekanlar

Sivas’ta alışveriş olarak hediyelik eşya sektörü canlıdır. Sivas’ın en önemli el zanaatlarından gümüşçülük ve el sanatlarına yönelik ürünlerden birçok güzel örneğe şehir merkezinde ulaşabilirsiniz. Sivas gümüşü, Sivas kemik tarağı, Sivas çubuk kalemi, Sivas Bıçağı,Sivas halısı ve Sivas kilimi kendine has özellikleri barındıran kültürel ürünlerdir.
Yozgat İç Anadolu Bölgesinde yer alan gezilmeye değer illerden biridir.

Çarşı içerisi merkezde bulunan saat kulesi, 1897 yılında  yapılmıştır. Şehrin orta yerinde kurulmuş, kare pirizma şeklinde uzun bir kuledir.
Aşağıdan yukarıya doğru genişleyen enine silmelerle altı kata bölünen kulenin üst kısmı şerefe gibi bir terasla çevrilidir.
Saraykent İlçesi Divanlı Köyünde bulunan mağaralar çeşitli bölmelerden oluşmaktadır. Mağaralar kayalara oyulduğu gibi, taştan oyma merdivenlerle inilen mağaralar da vardır. Bu mağaraların Bizans dönemine ait olduğu belirtilmektedir.

Yozgat Sivas Otobüs Bileti satın almadan önce ve alırken lütfen seferin ait olduğu firmayı, sefer tarihini ve saatini  dikkatlice kontrol ediniz.
İyi Yolculuklar Dileriz.

Sivas otobüs firmaların Öz Sivas Turizm otobüs firması terminalleri telefon numaralarına sitemizden erişebilirsiniz .Öz Sivas Turizm Telefon makalemizi inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

+100 Otobüs Firmasının Online Otobüs Bileti Kolayca ve Güvenle